Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 382 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lucie Floral Frill
Niebieska, 45x45 cm
(10)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, ciemnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Modula White
2 l, na żywność, plastikowy, biały
(189)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Mette Ditmer Denmark
Haczyki zestaw Hang-it
5 szt., ścienne, metalowe, pomarańczowe
(3)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
13,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Fairytale Unicorn
Z gumką, jednoosobowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Jersy
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, różowe, 160x200 cm
(9)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Wazon Cherry
Ręcznie malowany, z dolomitu
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Jet
6 szt., bez wiercenia, metalowe, czarne
(26)
Dostawa od 19.10.2026
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Uchwyt na papier toaletowy Origin Lava
Bez wiercenia/z półką, ze stali nierdzewnej, czarny, 11x22 cm, wysokość 8 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Gąbka do mycia naczyń Tower
Silikonowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Gąbka do mycia naczyń Tower
Silikonowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowa półka Brooklyn
Stalowa, w kolorze srebra, 45x23 cm, wysokość 15 cm
(336)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Elton
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, z mikrowłókna, geometryczna, szara, 140x200 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, szarobrązowy, 3 l
(58)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Alassio
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 9 cm, wysokość 39 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Caresse
Czerwona, 10x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Mouton
Biała, 7x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na akcesoria do sprzątania
2 szt.
(31)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
2 szt., wiszące, plastikowe, białe
(13)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up L
4 szt.
(20)
Dostawa od 23.10.2026
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery na buty zestaw
2 szt., plastikowe, 30x52 cm, wysokość 11 cm
(510)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Classic Plus
2 szt., z mocowaniem Vacuum-loc
(101)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Badi
Ceramiczny, zielony, 320 ml, 9,5x8 cm, wysokość 16 cm
(36)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(10)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kela
Kubek na szczoteczki do zębów Adele
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Origin
Czarny, ø 15 cm, wysokość 58 cm
(88)
W magazynie
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na śmieci
Plastikowy, beżowy, 5 l
(29)
Dostawa od 06.11.2026
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Stojak na papier toaletowy Simply
Metalowy, czarny, ø 15 cm, wysokość 46,5 cm
(44)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Serwetnik Buddy
Plastikowy, czarny, 15x8 cm, wysokość 11 cm
(22)
W magazynie
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wieszak ścienny
Metalowy, brązowy, szerokość 14 cm, wysokość 32 cm
(108)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW4
20 szt., z taśmą, 50 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
3,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Galoe
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Swing
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Allstar
Szczotka do WC Olinda
Ceramiczna, biała, ø 9,5 cm, wysokość 40 cm
(9)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Bluey
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, białe, 90x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ikatis
Odpowiedni do prania, biały, 50x80 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Kosz na śmieci Mode
Z pedałem, plastikowy, biały, 3,5 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt wielofunkcyjny Film Hook
Plastikowy, biały, 5x6 cm, wysokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, brązowy, 125x150 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Addis
Kosz na śmieci Mode
Z pedałem, plastikowy, ciemnoszary, 3,5 l
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Koc Mini Frosty
Z mikfroflaneli, czarny, 125x150 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe Black Outdoor Kitchen Clayton
Metalowy, czarny, ø 15 cm, wysokość 33 cm
(177)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt wielofunkcyjny Film Hook
Plastikowy, czarny, 5x6 cm, wysokość 4,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Stojak na kapsułki Radka
Obrotowy, czarny, ø 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Stojak na kapsułki Radka
Obrotowy, czarny, ø 13 cm
(7)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, czarny, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(85)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Haczyk Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Angelica
Jasnobrązowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
189
190
191
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt