Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 341 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Jednoosobowe, z perkalu, szare, 180x260 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń z pojemnikiem na płyn SinkTech
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
BonBistro
Taca Serve
20x30 cm, ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Tie Dye Football
Z gumką, dwuosobowe, turkusowe, 135x190 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na suszarkę do włosów Milazzo
Bez wiercenia, stalowy, w kolorze srebra, 12,5x14,5 cm, wysokość 13 cm
(872)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Ochraniacz na materac Terry Shelly
Wodoodporny, 140x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Farmyard Animals
Z gumką, dwuosobowe, zielone, 135x190 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Belluno
Ceramiczny, zielony, 400 ml, ø 8 cm, wysokość 13,5 cm
(36)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Zielony, 45x75 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, biała, 135x200 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 26,5 cm, metalowy, zielony
(1)
Dostawa od 23.10.2026
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 26,5 cm, metalowy, czarny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Koszyk na owoce Flores
Ø 26,5 cm, metalowy, szary
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Serwetnik Feline
Metalowy, czarny, 12x6 cm, wysokość 20 cm
(20)
W magazynie
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
10 szt., plastikowe
(8)
W magazynie
61 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, ciemnoniebieska, ø 40 cm
(9)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, w kolorze khaki, ø 40 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Rafael
Odpowiedni do prania, beżowy, 50x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Bunny Tails Ditsy Flowers
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, białe, 135x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Botania
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe/szare, 160x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Cleonis
Biały, 50x80 cm
(6)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Woya
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ceramiczny, biały, 250 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
My House
Koc Vánoční pohoda
Ze świątecznym motywem, brązowy, 150x200 cm
Dostawa od 16.10.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na kieliszki do wina
Wiszący, metalowy, czarny, 20x28 cm, wysokość 7 cm
(220)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Knobs
Z litego drewna sosnowego, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 60 cm, wysokość 6 cm, głębokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Livio Duo
Plastikowy, czarny, wysokość 26 cm
(47)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Metaltex
Dodatkowa półka York
Drewniana, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 32x19 cm, wysokość 16 cm
(24)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rotho
Kosz na śmieci Twist
Z plastiku z recyklingu, zielony/czarny, 25 l
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Na kosmetyki, beżowy, 18x11 cm, wysokość 11 cm
(40)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Podkładka do prasowania Flowerage
Tekstylna, 65x100 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Serwetnik Swivel
Metalowy, czarny, 10x7 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Naczynie na smalec
1,1 l, ceramiczne
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Pojemnik na odpadki organiczne
Plastikowy, niebieski, 18x24,5 cm, wysokość 17,5 cm, 2,5 l
(77)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz Colonia Plus
Stalowy, szary/w kolorze srebra, 48x30 cm
(283)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Ondine
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka rozgrzewająca Warmers
Z lawendowym wypełnieniem, beżowa, 45x12 cm
Dostawa od 09.11.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka rozgrzewająca Warmers
Z lawendowym wypełnieniem, szara, 45x12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Koszyk Galileo
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 11,5x12 cm, wysokość 36 cm
(164)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Pojemnik Geome
750 ml, na żywność, kamienny, biały
(162)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Pokrywa do pojemnika iD Wallspace
Ścienna, z plastiku z recyklingu, szara, 46x32x1,5 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(1)
Dostawa od 16.10.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(35)
Dostawa od 16.10.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
My House
Pościel Rachel
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, z nadrukiem/kwiecista, 140x200 cm
(4)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Enchanted Butterfly
Z gumką, dwuosobowe, 135x190 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
1
...
179
180
181
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt