Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 402 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek termos EM77
1 l, plastikowy, lawendowy
Dostawa od 19.10.2026
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Butelka termiczna Drink-It
500 ml, ze stali nierdzewnej, różowa
Dostawa od 19.10.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek termos EM77
1 l, plastikowy, zielony
Dostawa od 19.10.2026
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Dzbanek termos Emma
1,2 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
Dostawa od 19.10.2026
506 zł
z kodem
633 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Łopatka Cat It Design
Plastikowa, szara, 16x32 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kartos
Zestaw do kaligrafii Quadrilobo
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, szaroróżowe, 90x200 cm
(2699)
Dostawa od 16.10.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Era
Teleskopowy, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 75 - 125 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wieszak ścienny Vianela
Metalowy, czarny, szerokość 41 cm, wysokość 10 cm, głębokość 5 cm
(8)
Dostawa od 07.12.2026
43 zł
z kodem
53,29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Cotton House
Pościel Leona
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, morska, 140x200 cm
(9)
Dostawa od 16.10.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Dramatic Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa/szara, 135x200 cm
(28)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Brabantia
Deska do prasowania
Z regulowaną wysokością, czarna, 135x45 cm
Dostawa od 16.10.2026
823 zł
z kodem
1 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Lustro Viva
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 18,5x23 cm
(4)
Dostawa od 15.10.2026
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Mata samochodowa Dog Fantasy
Czarna
(1)
Dostawa od 14.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Blue Spring
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(6)
Dostawa od 15.12.2026
114 zł
z kodem
141,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Mouton
Biała, 7x80 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
RIG-TIG
Butelka termiczna Drink-It
500 ml, ze stali nierdzewnej, niebieska
Dostawa od 19.10.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Satin Stripe
4 szt., satynowe, kopertowe, 75x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(14)
Dostawa od 04.11.2026
145 zł
z kodem
180,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszki dekoracyjne zestaw Rome Velvet
2 szt., zielone, 50x55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Minnie "Hearts"
Z gumką, bawełniane, z nadrukiem, różowe, 90x200 cm
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Drapak dla kota Magic Cat Sofa 1
Kartonowy, brązowy, 22x44 cm, wysokość 7 cm
(6)
Dostawa od 14.10.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Nature
125x50 cm, drukowany, szklany
(35)
Dostawa od 04.11.2026
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rotho
Pojemnik Lona
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 10 l, 36x27x13 cm
(31)
Dostawa od 12.10.2026
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, niebieskie, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, żółty, 130x170 cm
(57)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Upinacz do zasłon Deva
W naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, ciemnozielone, 160x200 cm
(29)
Dostawa od 26.10.2026
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Town
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, biała/beżowa, 135x200 cm
(17)
Dostawa od 04.11.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Kosz na śmieci Rin
Biurowy, plastikowy, czarny, 2,3 l
(15)
Dostawa od 15.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Melange
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(28)
Dostawa od 19.11.2026
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
PT LIVING
Figurka Monkey
Metalowa, 5x17 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Zegar dziecięcy Harrison
Ø 23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Torba transportowa Dog Fantasy Platinum
Dla psów, tekstylna, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnia sztuka
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Kosz na śmieci Woodrow
Biurowy, czarny, 7,5 l
(12)
Dostawa od 19.10.2026
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Khaki
Lniana, kopertowa, 65x65 cm
(141)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
ONA
Taca Fika
9x20 cm, porcelanowa
(1)
Dostawa od 23.10.2026
38 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, lawendowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
Dostawa od 30.10.2026
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Umbra
Karnisz Cleo
Regulowany, stalowy, w kolorze matowego złota, 91 - 168 cm
Dostawa od 19.10.2026
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, jednoosobowe, z satyny bawełnianej, niebieskie, 90x200 cm
(13)
Dostawa od 26.10.2026
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Non-Iron
4 szt., kopertowe, 50x75 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
13,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Premier Housewares
Zegar dziecięcy Elko
Ø 16 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Uni
Dwuosobowa, otwarta, luksusowa, z bawełny renforcé, biała, 220x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Candy Cane
Polarowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, ze zdejmowaną poszewką, 50x30 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Ravina
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, ø 20 cm, wysokość 70 cm
(4)
Dostawa od 19.10.2026
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, w kolorze srebra
(24)
Dostawa od 23.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Gingerbread
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z mikrowłókna, niebieska, 200x200 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
108 zł
z kodem
134,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(9)
Dostawa od 22.10.2026
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
1
...
204
205
206
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt