Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 241 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, jasnobrązowe, 160x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Marshmallow
Aksamitna, pomarańczowa, ø 40 cm
(7)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Woodland Trees Embroidered
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Lucile
Niebieska, 220x240 cm
(11)
Dostawa od 30.10.2026
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Karnisz Bullette
Regulowany, metalowy, czarny, 120 - 210 cm
(7)
Dostawa od 30.10.2026
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Haczyk Bestlock
Bez wiercenia, stalowy, czarny
(18)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Kosz na pranie Bamboo/Linen
Składany, tekstylny, kremowy
(6)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na ręczniki papierowe Rin
Metalowy, czarny, 16x31 cm, wysokość 17 cm
(6)
W magazynie
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Półka łazienkowa Tower
Metalowa, czarna
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Lustro Lumi
Kosmetyczne, z oświetleniem/powiększające, powiększenie 5x, ø 25,5 cm
(6)
W magazynie
356 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex Adhesive
Bez wiercenia, plastikowa, czarna
(6)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop Classic Gold
Szaroróżowy, 6 l, plastikowy
(6)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Knot
Brązowa, ø 30 cm
(6)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Comfort
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/szare, 60x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Canvas Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Karnisz Bullette
Regulowany, metalowy, biały, 210 - 380 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Angelia
Z gumką, dwuosobowe, muślinowe, białe, 160x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Astonish
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Beżowy, 50x120 cm
(13)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Oxford
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 56x42x33 cm
(6)
W magazynie
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe, 160x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Pascoli
Ceramiczny, biały/w kolorze złota, ø 9 cm, wysokość 10,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Wieszak ścienny Telde
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 15 cm, wysokość 170 cm, głębokość 3 cm
(6)
W magazynie
286 zł
z kodem
336 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Long Leaves
5 szt.
(6)
W magazynie
190 zł
z kodem
223,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Stojak na papier toaletowy
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 34x18 cm, wysokość 84,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
317 zł
z kodem
373 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Mop Essentials
(6)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, morska/szara, 200x220 cm
(13)
W magazynie
232 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Dywaniki łazienkowe zestaw Armoni
2 szt., odpowiednie do prania, do WC, jasnoróżowe, 50x80 cm
(6)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Penelope
Szary, 45x75 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra 4 Seasons
Całoroczna, 160x220 cm
(6)
W magazynie
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, pomarańczowy, 150x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na ubrania
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, w kolorze srebra, 80x43 cm, wysokość 152 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
241,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Figurka Ishtar
Kamionkowa, 15x11,5 cm, wysokość 20,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Roman Woman
Z żywicy polimerowej, 14,5x21,5 cm, wysokość 34 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
212 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Slub
Bawełniany, szary, 130x160 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Casa Selección
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, ø 15 cm, wysokość 31 cm
(6)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Balvi
Podpórki do książek Joypad
2 szt., metalowe
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116,99 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, jasnoszara, 170x210 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Żółty, 50x120 cm
(6)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, żółta, 135x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pojemniki
3 szt., 1,3 l, na kawę/na herbatę/na cukier, metalowe, białe
(6)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, białe, 180x290 cm
(6)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Do przechowywania, tekstylny, szary, wysokość 19 cm
(6)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Kosz na śmieci Woodrow
Biurowy, w naturalnym kolorze, 7,5 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, białe, 180x200 cm
(6)
W magazynie
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt do łazienki Pure
Ścienny, plastikowy, biały, długość 28,5 cm
(13)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Golarka do swetrów
Szara
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw Black & White
35x45 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
80
81
82
...
235
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt