Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 386 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cuddly
Z mikropluszu, ciemnoszary, 150x200 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Descanso
Koc Novara
Z mikropluszu, szary, 160x130 cm
(10)
W magazynie
173 zł
z kodem
215,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar No Case
Cyfrowy, wysokość 14 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Pirouette
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, biały, ø 23 cm, wysokość 35 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
20 szt., plastikowe, białe, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
4,15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Optic
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie/szare, 60x100 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw
4 szt., bez wiercenia, plastikowe
(10)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
6 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Henry
Z mikropluszu, zielona, 220x240 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
knor
Tablica
40x30 cm
(10)
W magazynie
38 zł
z kodem
47,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Prześcieradło Micro
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, różowe, 180x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Exclusive
Wolnoopadająca, 35,5 x 45,5 cm, plastikowa, biała
(16)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Allstar
Dozownik do mydła Minas
Biały, 280 ml, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(15)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowa, czarna, 25x12 cm, wysokość 7,5 cm
(23)
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Półka łazienkowa
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
z kodem
288,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, czerwony, 150x200 cm
(24)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Kubek na szczoteczki do zębów Niagara
Z żywicy polimerowej, antracytowy, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(11)
W magazynie
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Luz
Teleskopowy, metalowy, biały, 110 - 185 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
Maximex
Suszarka na pranie
W kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 11 m
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
294 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Dywanik łazienkowy Luca
Niebieski, 60x100 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Wazon Mojave
Kamionkowy, pomarańczowy, ø 7,5 cm, wysokość 11,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, ciemnoszara, 220x240 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Do przechowywania, tekstylny, beżowy, wysokość 22 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Artchic
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(11)
W magazynie
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Lavender
3 szt., odpowiednie do prania, fioletowe/beżowe, 60x100 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Twily
Na zamek , 40x40 cm
(16)
W magazynie
26 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Homéa
Sznur na pranie
Antracytowy
(16)
Dostawa od 20.11.2026
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Lucie Floral Frill
Niebieska, 45x45 cm
(10)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Torba termiczna Termo
Miętowa, 7 l
(10)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Angelia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, muślinowa, beżowa, 260x240 cm
(10)
W magazynie
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crushed Velvet
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/luksusowa, aksamitna, beżowa, 200x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(10)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Lava
2 szt., ścienne, ze stali nierdzewnej, czarne, 11x26 cm, wysokość 4 cm
(10)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Pokrywa do kosza na śmieci
Plastikowa, czerwona
(10)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Goyave
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, z nadrukiem, biała/szarobrązowa, 200x200 cm
(10)
W magazynie
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Sticks
Plastikowy, ciemnobrązowy, szerokość 49 cm, wysokość 18 cm, głębokość 3 cm
(10)
W magazynie
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen Oyster
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Orion
Taca Mango
Ø 30 cm , do serwowania, drewniana
(10)
W magazynie
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 140x200 cm
(10)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Panazio
37 x 47, biała, kwiecista
(10)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Moonia
Ochraniacz na materac
Wodoodporny, 180x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Molly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa/dwustronna, z bawełny renforcé, biała/szara, 260x220 cm
(10)
Dostawa od 04.11.2026
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Mechaniczna szczotka
Czarna
(10)
Dostawa od 06.11.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leno
Z pedałem, stalowy, jasnobrązowy, 5 l
(19)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lucie Floral Frill
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę/kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(15)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, beżowa, 135x200 cm
(15)
Dostawa od 04.11.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
1
...
72
73
74
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt