Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 390 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Karup
Materac futon Wrap Bordeaux/Dark Grey
70x200 cm, średnio twardy, składany, bordowy, grubość 12 cm
(12)
Dostawa od 20.10.2026
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Golden Sunset
Bawełniana, w kolorze złota/w naturalnym kolorze, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(13)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Damask Jacquard
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, adamaszkowa, z ornamentami, szara, 135x200 cm
(13)
W magazynie
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Maximex
Miotełka do kurzu
3 szt.
(32)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Mandala
Pikowany, żółty/szary, 220x240 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Teleskopowa ściągaczka do szyb Maxi
Zielona, długość 27 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Mechaniczna szczotka Quick
Szara
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Emilia Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 135x200 cm
(13)
W magazynie
86 zł
z kodem
106,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
SP TREND
Krążki do karnisza z haczykami zestaw
10 szt., metalowe/plastikowe, białe
(13)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
2,70 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Woodman
Wieszak Everest
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, wysokość 180 cm
(13)
Dostawa od 27.10.2026
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Prada
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(14)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Sapporo
Na torebki, metalowy, biały, 19x137 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
273 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Koszyk
Do przechowywania, z juty, jasnobrązowy, wysokość 20 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Marble
2 szt., odpowiednie do prania, brązowe, 60x100 cm
(14)
Dostawa od 15.12.2026
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
z kodem
420,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Wenko
Haczyk Verna
Wiszący, czarny
(28)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Poduszka Non Stitched
Wypełniona mikrowłóknem, do spania, 70x90 cm
(21)
W magazynie
77 zł
z kodem
95,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (4)
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Davos
Plastikowa, biała, ø 9,5 cm, wysokość 35 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Compactor
Haczyki zestaw Bestlock Bath
4 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze srebra
(20)
W magazynie
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(26)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
Umbra
Stojak na biżuterię Trigem
Metalowy, 10x23 cm, wysokość 48 cm
(6)
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Crushed Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(6)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x70 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
350,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Metalowa, czarna, 45x37 cm, wysokość 13,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dekoracja ścienna Jaime
Tekstylna/bambusowa, wysokość 72 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Klis
60x90 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Brabantia
Uchwyt na deskę do prasowania i żelazko
Plastikowy, ciemnoszary, 16x19,5 cm, wysokość 38 cm
(6)
W magazynie
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Joana
Dżersejowy, biały/beżowy, 240x260 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
245 zł
z kodem
306 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Metalowy, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy EasyStore
Plastikowy, czarny, 25x12 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Glam
Na kosmetyki, plastikowy, biały, 27x17 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Modest
Szklany, brązowy, 280 ml, ø 7,5 cm, wysokość 18 cm
(6)
W magazynie
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Surface
Na sztućce, metalowy, w kolorze srebra, 20x8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Wieszaki zestaw Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, długość 42,5 cm, wysokość 31 cm
(6)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Trudy
Ręcznie malowany, kamionkowy, kremowy, 7,5x19 cm, wysokość 19 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Acento
Ścienny, ø 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
283,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Ramo
Metalowa, wysokość 65 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel Winter Scene
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, z nadrukiem, szaroniebieska, 200x200 cm
(6)
W magazynie
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 6-series
Niebieski
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Pascoli
Ceramiczny, w matowym białym kolorze, 500 ml, 12x11 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Prada
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, białe, 60x100 cm
(6)
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rava
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(6)
W magazynie
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
KIS
Kosz na śmieci Chic Bin M
Z pedałem, plastikowy, w kolorze matowej czerni, 25 l
(6)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Rim
Ścienna, metalowa, biała, ø 10 cm, wysokość 21 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
366 zł
z kodem
456,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Leo
Z szenilu, na zamek , 40x40 cm
(6)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Krabi
3 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, ø 36 cm, wysokość 30 cm
(6)
W magazynie
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
66
67
68
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt