Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 354 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, białe, 90x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, czarne, 90x200 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Vasto
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary/w kolorze srebra, wysokość 81 cm
(46)
W magazynie
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Vitamine
37 x 41,5 cm, jasnozielona
(23)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, ciemnoszary, 3 l
(23)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Maximex
Organizery na buty zestaw
3 szt., plastikowe, szare, 9x26 cm, wysokość 9,5 cm
(29)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
24,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Dolcedo
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, czarna
(52)
W magazynie
235 zł
z kodem
294 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Uchwyt na ręczniki papierowe i folię CupboardStore
Wiszący, plastikowy, szary, 23x33 cm, wysokość 11 cm
(19)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Pościel LeBonom
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, jasnożółta, 200x220 cm
(19)
W magazynie
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, szary, ø 13,5 cm, wysokość 12,5 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, czarna/szara, 220x240 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Gatto Carino
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(19)
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Miotła
Szara
(19)
Dostawa od 06.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Genova Matt
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(15)
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Myrtle
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
189,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Szafka na klucze Tower
Ścienna, metalowa
(15)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, biała, 200x200 cm
(15)
W magazynie
231 zł
z kodem
288,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Bigso
Organizer do szafy Soft Storage
Tekstylny, szary, 60x30 cm, wysokość 50 cm
(15)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, łososiowy, 3 l
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-20% z kodem
Umbra
Podkładka do naczyń UDry
Tekstylna, czarna, 61x46 cm
(15)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stoper do drzwi Multi-STOP®
Plastikowy, niebieski, 2,5x12 cm, wysokość 8 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bigso
Koszyk Soft Storage
Tekstylny, beżowy, ø 17 cm, wysokość 17 cm
(15)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC ø 8,5 cm
Zapasowa, silikonowa, czarna, ø 8,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Organizer na przyprawy Pepito
Ścienny, stalowy, czarny, 36x8 cm, wysokość 19 cm
(15)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Rotello
Czarny, 8,5x8,5 cm, wysokość 11 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Carbon Warm
Zimowa, 140x200 cm
(15)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, niebieskie, 140x200 cm
(15)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Addis
Zapasowa końcówka do mopa
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Prześcieradło Light Grey
Z gumką, dwuosobowe, lniane, jasnoszare, 180x200 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
619 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Collungo
Z pedałem, stalowy, w matowym białym kolorze, 5 l
(9)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Organizer do szafy Herkules
Metalowy, czarny, 120x42 cm, wysokość 4 cm
(9)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Ociekacz Drip
Metalowy, w matowym białym kolorze, 36x30 cm
(9)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Stojak na papier toaletowy Cappa
Stalowy, czarny, 12x20 cm, wysokość 52 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Melisse
Beżowa/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Stojak na ręczniki papierowe Bellwood
Drewniany, czarny, ø 17 cm, wysokość 31 cm
(9)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Walter Canvas Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet Diamante
Aksamitna, szara, 45x45 cm
(9)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka Tower
Czarna, 32,5x16 cm, wysokość 46 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 17 cm
(9)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Baby Cats
2 szt., odpowiednie do prania, jasnobrązowe, 60x100 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Lemons
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
37,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Polarbox
Pojemnik chłodzący Pop Classic Gold
Brązowy, 6 l, plastikowy
(9)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Duo Dust
Do segregacji odpadów, plastikowy, biały, 2x10 l
(61)
W magazynie
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Kosz na pranie Tota Trio
Tekstylny, antracytowy, 3x30 l
(9)
W magazynie
603 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Pojemnik Secret Du Potager
Na ziemniaki, metalowy, szary
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Paris
5 szt., drewniane, czarne, długość 44 cm, wysokość 25 cm
(9)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
16,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Cat
Porcelanowy, ø 15 cm, wysokość 12,5 cm
(9)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Rin
Drewniana/plastikowa, 8x24 cm, wysokość 11,5 cm
(9)
W magazynie
136 zł
z kodem
169,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
51
52
53
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt