Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 375 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Metaltex
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 38 cm, wysokość 15 cm, głębokość 4 cm
(17)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Essentials
Kołdra Warm
Zimowa, 160x200 cm
(17)
W magazynie
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Organizery do szafy zestaw Herkules
2 szt., metalowe, szare, 94x38 cm, wysokość 8 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Deska do prasowania Glide
Z uchwytem na żelazko/z regulowaną wysokością, ciemnoniebieska, 110x33 cm
(24)
W magazynie
783 zł
z kodem
979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 5,5x43 cm, wysokość 9 cm
(24)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Flowers
950 ml, na żywność, plastikowy
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Aira
37 x 43 cm, ciemnozielona, geometryczna
(24)
W magazynie
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Wenko
Organizery kuchenne zestaw
3 szt., białe, 30x15 cm, wysokość 18 cm
(48)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
20,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemnik Stora
1,6 l, na żywność, plastikowy, biały
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Tekstylny, szary, 56x36x16,5 cm
(28)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Organizer do szafy Nancy
Wiszący, tekstylny, beżowy, 30x30 cm, wysokość 128 cm
(28)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Chlebak Fall Front
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 25x46,5 cm
(12)
W magazynie
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Szkatułka na biżuterię Stowit
Drewniana, 26x22 cm, wysokość 12 cm
(12)
W magazynie
274 zł
z kodem
342 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Picket
Z litego drewna sosnowego, czarny, szerokość 38 cm, wysokość 17 cm, głębokość 4 cm
(12)
W magazynie
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, beżowa, 135x200 cm
(12)
W magazynie
117 zł
z kodem
145,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Agropoli
Kremowy, 2 l
(12)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na sztućce do szuflady DrawerStore
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 17,5 x 38 cm
(12)
W magazynie
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Ume
Na waciki, kamionkowy, biały, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(12)
W magazynie
110 zł
z kodem
136,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 20 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
277,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
My House
Zestaw narzuty na łóżko i poszewki na poduszkę Plaza
Pikowany, szary, 140x220 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Umbra
Organizer łazienkowy Bellwood
Na kosmetyki, z plastiku z recyklingu, biały, 26x20 cm, wysokość 13 cm
(12)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Picket
Z litego drewna sosnowego, ciemnobrązowy, szerokość 38 cm, wysokość 17 cm, głębokość 4 cm
(12)
W magazynie
171 zł
z kodem
214 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(12)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Songbird
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, jasnozielona, 135x200 cm
(12)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową
Teleskopowy, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 110 - 185 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, beżowa, 200x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
94,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mepal
Pojemnik na odpadki organiczne Nordic black
Plastikowy, czarny, ø 17,5 cm, wysokość 18 cm, 2,2 l
(12)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Luz
Teleskopowy, metalowy, w kolorze srebra, 70 - 115 cm
(12)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Abstract Faces
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Lustro Ailis
Kosmetyczne, ø 6,5 cm
(12)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Wireworks
Uchwyt na papier toaletowy Wall
Ścienny, bambusowy, w naturalnym kolorze, 11x16 cm, wysokość 5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x80 cm
(33)
W magazynie
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Drabinka na ręczniki
Drewniana, w naturalnym kolorze, długość 50 cm, wysokość 150 cm, nośność 5 kg
(21)
W magazynie
246 zł
z kodem
308 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Aldeno
38 x 41 cm, w kolorze złota
(21)
W magazynie
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w gwiazdy, fioletowa, 200x200 cm
(21)
W magazynie
124 zł
z kodem
154,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Pościel Songbird
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała/różowa, 200x200 cm
(21)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Kubek na szczoteczki do zębów Amber
Ceramiczny, biały, ø 7 cm, wysokość 11 cm
(21)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 15x6,5 cm, wysokość 10,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Festival
Ceramiczny, biały, 380 ml, 10x10 cm, wysokość 18 cm
(25)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Carpino
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowy, biały, 250 ml, 10x8 cm, wysokość 13 cm
(25)
Dostawa od 19.10.2026
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Wieszak Ascot
Szary, ø 42 cm, wysokość 178 cm
(52)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa/kremowa, 200x200 cm
(18)
W magazynie
168 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Wenko
Haczyk Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem
(18)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Ume
Kamionkowy, jasnoszary, 250 ml, ø 8 cm, wysokość 12,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
186,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Umbra
Półka łazienkowa Flex Adhesive
Bez wiercenia, plastikowa, biała
(18)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Linear Curve
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czarna/beżowa, 200x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
47
48
49
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt