Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 396 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
House Nordic
Wieszak ścienny Trento
Metalowy, czarny, szerokość 3 cm, wysokość 82 cm, głębokość 30 cm
(57)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Wenko
Deska sedesowa Calla
Wolnoopadająca, 34,5 x 46 cm, plastikowa, biała
(37)
W magazynie
128 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Sztyft do czyszczenia żelazka
Biały
(755)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, jasnobrązowa, 220x240 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Haczyki zestaw Bestlock
2 szt., bez wiercenia, stalowe, czarne
(32)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Leaves
Na zamek , 3D, 45x45 cm
(67)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Picket
Z litego drewna sosnowego, biały, szerokość 38 cm, wysokość 17 cm, głębokość 4 cm
(25)
W magazynie
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Ściągaczka do podłóg Rosole
Czarna/w kolorze srebra, długość 133 cm
(25)
W magazynie
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, czarny, 11x11 cm, wysokość 30 cm
(61)
W magazynie
138 zł
z kodem
171,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Villena
Betonowy, szary, ø 7 cm, wysokość 9,5 cm
(25)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Drop 1000 g
Biały
(43)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Akcesorium do usuwania kamienia
(55)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Organizer łazienkowy Moona
Obrotowy, w naturalnym kolorze, 27x15 cm, wysokość 18 cm
(35)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Avola
Ze szczotką, szary, 13x16 cm, wysokość 70 cm
(52)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Mechaniczna szczotka
Zielona
(30)
W magazynie
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Abstract Faces
4 szt., na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(30)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Pavia
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, stalowe, czarne
(82)
W magazynie
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Ściągaczka z uchwytem Bestlock
Czarna, długość 23,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Agropoli
Plastikowy, beżowy, 5,5 l
(23)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
4 l, na ziemniaki/na cebulę i czosnek, metalowy, beżowy
(23)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Figurka Sidsel
10x13 cm, wysokość 25 cm
(23)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Paris
Ścienne, 47x147 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Marbling
Odpowiedni do prania, niebieski/w kolorze złota, 40x60 cm
(23)
Dostawa od 04.11.2026
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Narzuta Damask Jacquard
Pikowana, adamaszkowa, beżowa, 240x260 cm
(47)
W magazynie
283 zł
z kodem
354 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dodatkowa półka Louisa
Drewniana, w naturalnym kolorze, 32x11 cm, wysokość 33 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Suszarka na pranie Nevis Onyx
Czarna, metalowa, długość powierzchni suszenia 7 m
(47)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, beżowe, 160x200 cm
(33)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki Noble
Stalowy, w kolorze srebra, 45,5x20 cm, wysokość 82 cm
(28)
W magazynie
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer Birger Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 14,5 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak ścienny Rin
Z litego drewna jesionowego, w kolorze matowego srebra/w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 10 cm, głębokość 7 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Pościel LeBonom
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bawełniana, różowa, 200x220 cm
(28)
W magazynie
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, jasnoniebieska, 220x240 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek na zasłonę prysznicową Luz
Teleskopowy, metalowy, czarny, 70 - 115 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin Lava
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(21)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, zielone, 180x200 cm
(21)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Non Stitched
Wypełniona mikrowłóknem, do spania, 40x60 cm
(28)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (4)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na ręczniki papierowe Myroll
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 15 cm, wysokość 32 cm
(28)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Ulubione
Gardinia
Agrafki do zasłon zestaw
20 szt., metalowe, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
1 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik
Drewniany, brązowy, pojemność 3,92 l, 20x14x14 cm
(28)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Narzuta Henry
Z mikropluszu, ciemnoszara, 220x240 cm
(28)
Dostawa od 16.10.2026
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Belluno
Ceramiczny, zielony, 400 ml, ø 8 cm, wysokość 13,5 cm
(36)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Organizer na buty Balance
Tekstylny, szary, 60x74 cm, wysokość 15 cm
(104)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Kosz na pranie Kankyo
Drewniany/tekstylny, biały, 62 l
(67)
W magazynie
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Stojak na papier toaletowy Simply
Metalowy, biały, ø 15 cm, wysokość 46,5 cm
(36)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Wieszak ścienny Hook
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 38 cm, wysokość 34 cm, głębokość 5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Eydis
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x160 cm
(13)
W magazynie
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Corded Leaves
Pikowana, beżowa, 240x260 cm
(13)
W magazynie
258 zł
z kodem
322 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
37
38
39
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt