Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 331 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Parco
Metalowy, w naturalnym kolorze, szerokość 24 cm, wysokość 50 cm, głębokość 1,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
760 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mirrors and More
Lustro Aurora
Ścienne, z oświetleniem, ø 60 cm
(2)
W magazynie
743 zł
z kodem
874 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka CleanTech 2in1
(2)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, zielononiebieska, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Utopia
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, biała/brązowa, 240x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnoszare
(2)
W magazynie
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, różowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Styler
Zegar Jacob
Ścienny, ø 57 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ściągaczka z uchwytem Ume
Szara, długość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Touch Bin
Otwierany na dotyk, stalowy, beżowy, 30 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, ciemnoróżowa, 260x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Zorya
Ręcznie wykonany, szklany, w kolorze srebra, ø 21 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karup
Materac futon Basic
90x200 cm, ekstra twardy, biały, grubość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
600 ml, ze słomką, szklany, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Natureo
Aksamitna, na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(2)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Poszewka na poduszkę Forest Nest
Na zamek , 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Elevated Classic Numbers
Ścienny, ø 33,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
UMAGE
Wieszak ścienny Hang in There
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 10 cm, wysokość 10 cm, głębokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
386 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Leo
Z szenilu, antracytowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Elevated Classic Numbers
Ścienny, ø 33,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
P.L.A.Y.
Saszetka na woreczki Houndstooth Red/Black
Czerwona
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sorrel Leaves
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, zielona, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, zielononiebieska, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
HIP
Pościel Omaira
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła/dwustronna, flanelowa, w mandalę/z nadrukiem, zielona, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, niebieska, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 120 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit O
120 szt., z taśmą, 30 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
1,29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
600 ml, na jogurt, z tritanu, turkusowy
(2)
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 19 cm, głębokość 33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
526 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Nova
Porcelanowy, ciemnozielony, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 11,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Kosz na śmieci
Do segregacji odpadów, plastikowy, zielony, 60 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
My House
Pościel Boston
Jednoosobowa, zapinana na suwak, żakardowa, różowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel A Lot Like Christmas
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z napisami, szara, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Miska spowalniająca jedzenie
Dla psów, plastikowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Boston
Jednoosobowa, zapinana na suwak, żakardowa, beżowa, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Neptune Cool
Wypełniona pierzem, letnia, 220x240 cm
(2)
W magazynie
611 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Moore
Ręcznie wykonany, szklany, fioletowy, ø 12 cm, wysokość 24,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Wazon Kusintha
Szklany, różowy, ø 14 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Good Morning
Pościel Bjirk
Dwuosobowa, otwarta, ciepła/dwustronna, flanelowa, w kratkę, zielona, 200x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
212 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Native Natural
Koc Diamond
Wełniany, beżowy, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Bling Bling
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
295 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Signature
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/zielony, ø 16 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Zegar New Classic
Ścienny, ø 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
777 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Alex
Z mikropluszu, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Mia
Aksamitna, czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Sehlbach
Poduszka dekoracyjna Paisley
Ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Java
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen Green
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
1
...
119
120
121
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt