Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 344 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Compactor
Organizer kuchenny
Metalowy, czarny, 9x23 cm, wysokość 11 cm
Dostawa od 23.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
1 l, na żywność/na ciastka, metalowy, beżowy
(20)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Addis
Mop
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Lorca
Ceramiczny, niebieski, 11x6,5 cm, wysokość 11 cm
(99)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na przyprawy
Obrotowy, plastikowy, 29,5x28 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(92)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Fern
Czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Fern
Brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Fern
Czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Koszyk Kanguro
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 26x50 cm, wysokość 14 cm
(448)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Pojemnik na przysmaki Dog Fantasy
Biały, ø 13,5 cm, wysokość 21,5 cm, 1,5 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
1,6 l, na żywność/na ciastka, metalowy, czarny
(64)
Dostawa od 19.10.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Ladybird
3 szt., plastikowe, czerwone/morskie, 600 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Road Trip
3 szt., plastikowe, jasnoniebieskie, 600 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Sausage Dog
3 szt., plastikowe, czerwone, 600 ml
(13)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Cracked Terrazzo
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Desert Walk
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Squiggly Orange
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Lemons
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(16)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Mydelniczka Bestlock Bath
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra, 13x13 cm, wysokość 10 cm
(16)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Viterbo
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary, wysokość 35 cm
(132)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Cricket
Stalowy, brązowy, 34x15 cm, wysokość 18 cm
(2933)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
KIS
Pojemnik Folding Crate
Plastikowy, szary, pojemność 32 l, 47,5x34,5x23,5 cm
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Tablica
40x30 cm
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Orion
Taca
23x34,5 cm, do serwowania, ze stali nierdzewnej
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Vintage Apple
Z plastiku z recyklingu, biały, 58x28x48 cm
(192)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ginkoblue
Do WC, turkusowy, 45x45 cm
(41)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Wieszak na ręczniki
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra, 25,5x14,5 cm, wysokość 14,5 cm
(19)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, biały/szary, 36,5 x 26,5 cm
(92)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Prehistoric Land
3 szt., plastikowe, czerwone, 600 ml
(39)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Haczyk Chalix
Ścienny, metalowy, w kolorze mosiądzu
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Haczyk Piccolo
Ścienny, metalowy, w kolorze złota
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Premier Housewares
Pojemniki Fenwick
3 szt., na żywność, kamienne
(8)
Dostawa od 29.10.2026
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pojemniki
3 szt., 1,3 l, na kawę/na herbatę/na cukier, metalowe, białe
(6)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
48,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw Mid Century
2 szt., z materiału bouclé, żółte, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
48,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Joan
Aksamitna, na zamek , z ornamentami, 60x60 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
48,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Casa Selección
Uchwyt na papier toaletowy
Ścienny, metalowy, biały, 8x18 cm, wysokość 5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
48,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Non Stitched
Wypełniona mikrowłóknem, do spania, 60x60 cm
(35)
W magazynie
39 zł
z kodem
48,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Półka łazienkowa Filaire Aluminium
Bez wiercenia/narożna, aluminiowa, w kolorze matowej czerni
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Półka łazienkowa Filaire Aluminium
Bez wiercenia/narożna, aluminiowa, w kolorze srebra z połyskiem
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na przybory kuchenne Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 11x11 cm, wysokość 18 cm
(40)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Mydelniczka Mozie
Betonowa, ø 12 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Kubek na szczoteczki do zębów Mozie
Betonowy, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, beżowe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Beżowy, 45x75 cm
(8)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Homéa
Miska
Plastikowa, biała/szara, 9 l, 31x31 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
29
30
31
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt