Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 378 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Casa Selección
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, w kolorze złota, ø 16 cm, wysokość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze matowego srebra, szerokość 13 cm, wysokość 11 cm, głębokość 3 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wieszak na ręczniki Fixeo
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze matowej czerni, 40x10 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wieszak na ręczniki Fixeo
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 40x10 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wieszak na ręczniki Fixeo
Bez wiercenia, metalowy, w matowym białym kolorze, 40x10 cm, wysokość 5 cm
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miotełka do kurzu z mikowłókna Comfigrip
Biała/w naturalnym kolorze
(83)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Miska Together
Dla psów, ceramiczna, z napisami, ø 16 cm
(5)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy FOOD
Dla psów, ceramiczna, z napisami, ø 16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
OYOY Living Design
Packa na muchy Rainbow
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 6 cm
(9)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-20% z kodem
Homéa
Pojemnik
4 l, na żywność, plastikowy
(2)
Dostawa od 22.10.2026
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (8)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Biała, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
2,1 l, na żywność, plastikowy
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Vitaus
Poszewka na poduszkę Galima
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
iDesign
Separator do pojemnika iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 27x5x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Korek do zlewu Flex
Silikonowy, biały, ø 10 cm
(25)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Korek do zlewu Flex
Silikonowy, czarny, ø 10 cm
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe
Metalowy, czarny, ø 12,5 cm, wysokość 32,5 cm
(316)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer do szuflady Soft Storage
Tekstylny, 29x29 cm, wysokość 11 cm
(37)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik Soft Storage Cube
Tekstylny, szary, 32x31,5x31,5 cm
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Olmedo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, ø 8,5 cm, wysokość 37 cm
(14)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Pojemnik
1 l, na żywność, szklany, czarny
Dostawa od 22.10.2026
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Nancy
Tekstylny, beżowy, 70x50x30 cm
(60)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Mango
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 23x7 cm, wysokość 42 cm
(814)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Zabawka dla psa Have a Pet Plush Rabbit
Tekstylna, kremowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC ø 8 cm
Zapasowa, ze stali nierdzewnej, czarna, ø 8 cm, wysokość 35 cm
(78)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, zielony, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Wieszak ścienny
Metalowy, brązowy, szerokość 19 cm, wysokość 18 cm, głębokość 5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Ego Dekor
Zestaw na olej i ocet Authentic
2 szt., 300 ml, szklany
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, beżowy, 150x200 cm
(14)
W magazynie
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Amber
Odpowiedni do prania, do WC, jasnoszary, 45x45 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
JAHU collections
Koc Dice
Polarowy, czarny, 150x200 cm
(27)
W magazynie
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Poszewka na poduszkę Visco
Bawełniana, na zamek , 45x75 cm
(5)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Home
Stalowy, kremowy, 350 ml, 8,5x7 cm, wysokość 16,5 cm
(89)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Badi
Ceramiczna, biała, ø 11,5 cm, wysokość 3 cm
(89)
Dostawa od 19.10.2026
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Badi
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(125)
W magazynie
Ostatnia sztuka
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Nawilżacz powietrza Lines
Na grzejnik, ceramiczny, biały, 600 ml
(65)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Subiza
Ceramiczny, czarno-biały, ø 8,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Badi
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, ø 8 cm, wysokość 11 cm
(176)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Illana
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, ø 8 cm, wysokość 10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, czarny, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Fish
Odpowiedni do prania, 40x60 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Figurka Pumpkin
Ceramiczna, ø 9 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Cordoba
Ceramiczny, ciemnoniebieski, ø 6,5 cm, wysokość 12 cm
(282)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
21
22
23
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt