Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 384 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Addis
Pokrywa do kosza na śmieci
Do segregacji odpadów, plastikowa, niebieska
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pokrowiec na sukienkę Air
Niebieski, wysokość 150 cm
(47)
Dostawa od 19.10.2026
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Tekstylny/plastikowy, wysokość 15 cm
(213)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Organizer do lodówki Frigo
Plastikowy, wysokość 10 cm
(12)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Czarna, 40x40 cm
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
500 ml, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pokrowiec na sukienkę Nancy
Beżowy, wysokość 137 cm
(13)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Homéa
Prawidła do butów zestaw Adaptable
Czarne
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Wieszak na ręczniki Grena
Bez wiercenia, metalowy, miętowy, 25,5x16 cm, wysokość 7 cm
(4)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do naczyń
(349)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Podkładka do naczyń Miko
Tekstylna, szara, 47x40 cm
(85)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bigso
Organizer do szuflady Soft Storage
Tekstylny, 16,5x29 cm, wysokość 11 cm
(56)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Addis
Szufelka i zmiotka
Plastikowa
(4)
Dostawa od 06.11.2026
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik pod łóżko Air
Tekstylny, wysokość 15 cm
(152)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Torba termiczna Wild Wonders
Turkusowa, 3 l
(65)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Vieste
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(59)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Bear
Tekstylna, brązowa
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Rooster
Tekstylna
(4)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Pokrywa do kosza na śmieci
Do segregacji odpadów, plastikowa, żółta
(1)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, w kolorze złota, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(19)
W magazynie
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, w kolorze srebra, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(5)
W magazynie
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, czarne, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(9)
W magazynie
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, białe, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, łososiowe, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, szarozielone, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Spinder Design
Wieszaki zestaw Victorie
5 szt., metalowe, szarobrązowe, długość 42 cm, wysokość 22 cm
(2)
Dostawa od 14.10.2026
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
36,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Haczyki zestaw Cloud
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, jasnoniebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
36,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mydelniczka Niagara
Z żywicy polimerowej, antracytowa, 9,5x14 cm, wysokość 3 cm
(7)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Allstar
Dozownik do mydła Olinda
Ceramiczny, biały, 500 ml, 8x8 cm, wysokość 20 cm
(25)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Końcówka do szczotki do WC Ø 8 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 8 cm, wysokość 14 cm
(6)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Końcówka do szczotki do WC ø 7,5 cm
Zapasowa, plastikowa, czarna, ø 7,5 cm, wysokość 9 cm
(58)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Cutie
Odpowiedni do prania, czarny/beżowy, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Kupa
Odpowiedni do prania, czarny/beżowy, 40x60 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Allstar
Dozownik do mydła Olinda
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, 500 ml, ø 8 cm, wysokość 20 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Love Story
Drapak dla kota Cardboard
Kartonowy, w naturalnym kolorze, 21x41 cm, wysokość 4,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Wieszak na klucze
Drewniany
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Kelly
Odpowiedni do prania, do WC, biały/szary/w kolorze złota, 45x45 cm
(6)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Orbella
Odpowiedni do prania, biały/w kolorze srebra, 45x75 cm
(2)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia
Z mocowaniem Power-loc
(197)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Koszyk
Jasnobrązowy, wysokość 11,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Wenko
Haczyk Melle
Ścienny, czarny
(22)
Dostawa od 19.10.2026
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Butelka Saga
500 ml, podróżna/z ustnikiem, z tritanu, niebieska
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk na klamerki
Niebieska, 17x10 cm, wysokość 19 cm
(72)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Pokrywa do kosza na śmieci
Plastikowa, niebieska
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
15
16
17
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt