Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 391 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, bordowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Curly
Aksamitna, na zamek , geometryczna/strukturalna, 40x40 cm
(3)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Natureo
Aksamitna, na zamek , strukturalna, 40x40 cm
(2)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Helira
Bawełniana, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miska Signature
Plastikowa, beżowa, 10 l, 32x39 cm, wysokość 17 cm
(47)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Home
Stalowy, kremowy, ø 7,5 cm, wysokość 11,5 cm
(55)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Allstar
Dozownik do mydła Lyon
Plastikowy, w matowym białym kolorze, 350 ml, ø 9 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Marble
Odpowiedni do prania, czarny, 40x60 cm
(53)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (3)
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko Urban
Tekstylny/plastikowy, wysokość 18 cm
(471)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywanik łazienkowy Dogs
Odpowiedni do prania, 40x60 cm
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wieszak Zigga
Metalowy, żółty, długość 12,5 cm, wysokość 20,5 cm
(1)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy FOOD
Dla psów, ceramiczna, z napisami, ø 13 cm
(6)
Dostawa od 14.10.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy WOOF
Dla psów, ceramiczna, z napisami, ø 13 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy
Dla psów, ze stali nierdzewnej, ø 29 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wałek do czyszczenia ubrań
Biały
(109)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Podkładka do naczyń
Plastikowa, szara, 45x40 cm
(177)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Inner
Dekoracyjnej, 45x45 cm
(170)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (5)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Brązowa, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Poduszka Non Stitched
Wypełniona mikrowłóknem, do spania, 40x60 cm
(28)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (4)
-20% z kodem
Dakls
Poszewka na poduszkę Stars
Na zamek , w gwiazdy, 40x40 cm
(1)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Leo
Z szenilu, na zamek , 40x40 cm
(4)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Metaltex
Suszarka na pranie Iseo
Wisząca, biała, metalowa, długość powierzchni suszenia 2 m
(450)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Tom Tailor T-Terrazzo
Z żywicy polimerowej, szary, 8x8 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Szczotka do naczyń
(168)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Szczotka do naczyń Moritz
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Pojemnik
650 ml, na żywność, szklany, czarny
Dostawa od 22.10.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-20% z kodem
Love Story
Trymer do sierści
Szary
(2)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na akcesoria do sprzątania
2 szt.
(31)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
2 szt., wiszące, plastikowe, białe
(13)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Single Space L
(72)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery na buty zestaw
2 szt., plastikowe, 30x52 cm, wysokość 11 cm
(510)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stoper do drzwi Multi-STOP®
Plastikowy, zielony, 2,5x12 cm, wysokość 8 cm
(29)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 75x50 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 75x50 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Vacuum-Loc
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra z połyskiem
(4007)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Rail
2 szt., ścienne, stalowe, w kolorze srebra, 26x11 cm, wysokość 4 cm
(167)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
34,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Wiaderko
Plastikowe, beżowe, ø 28 cm, wysokość 28 cm, 9 l
(3)
Dostawa od 06.11.2026
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Miska Signature
Plastikowa, biała, 10 l, 32x39 cm, wysokość 17 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Umbra
Mydelniczka Touch
Plastikowa, biała, 9x14 cm, wysokość 2 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Marbre
Odpowiedni do prania, do WC, tekstylny, biały/szary, 45x45 cm
(4)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Havane
Odpowiedni do prania, do WC, biały/zielony, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Ociekacz Signature
Plastikowy, biały, 38x33,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miska Signature
Plastikowa, ciemnoniebieska, 10 l, 32x39 cm, wysokość 17 cm
(22)
Dostawa od 06.11.2026
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miska Signature
Plastikowa, czarna, 10 l, 32x39 cm, wysokość 17 cm
(48)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na śmieci
Plastikowy, czarny, 10 l
(34)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Długopis Shark
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Koszyki zestaw Cynthia
2 szt., z hiacyntu wodnego, w naturalnym kolorze, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Lustro Daisy
Kosmetyczne, powiększające, 7x7 cm
(3)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
13
14
15
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt