Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 370 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Styler
Obraz For
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Cro
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(7)
W magazynie
471 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Sky
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Virgin Forest
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Pickles
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Diva
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 19.11.2026
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(10)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Selflove
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Vivian
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Ciao
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Pulau
70x100 cm, drukowany, szklany
Dostawa od 19.11.2026
399 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Chill
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Wieszak ścienny Almeria
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 42 cm, wysokość 31 cm, głębokość 15 cm
(1)
W magazynie
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Kosz na pranie Bamboo
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 40 l
(8)
W magazynie
120 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Elektroniczna pompka próżniowa
(18)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Worek próżniowy Compress Lavender
(3)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Compactor
Kosz na pranie Bamboo
Bambusowy, czarny/w naturalnym kolorze, 78 l
(9)
W magazynie
150 zł
z kodem
175,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Koszyk Bamboo
Bambusowy, czarny/w naturalnym kolorze, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Pink Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, różowe, 65x45x27 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
89,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Compactor
Worek próżniowy Compress Vanilla
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Kosz na pranie Bamboo
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 70 l
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Blue Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, niebieskie, 65x45x15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
82,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Pink Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, różowe, 65x45x15,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
245 zł bez kodu
81,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Blue Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, niebieskie, 65x45x27 cm
(2)
W magazynie
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
89,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Orion
Stojak na kapsułki Radka
Obrotowy, czarny, ø 13 cm
(7)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Stojak na kapsułki Radka
Obrotowy, czarny, ø 14,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ricochet
Odpowiedni do prania, tekstylny, zielony, 50x80 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Żółta, 220x240 cm
(10)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Dilaris
Bawełniana, biała, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Zielony, 45x75 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Naya
Zielona/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Ricochet
Odpowiedni do prania, tekstylny, zielony, 50x120 cm
(4)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Niebieska, 220x240 cm
(9)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Vitamine
Zielony, 45x45 cm
(3)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Mette Ditmer Denmark
Haczyki zestaw Hang-it
5 szt., ścienne, metalowe, pomarańczowe
(3)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
13,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Mette Ditmer Denmark
Haczyki zestaw Hang-it
5 szt., wiszące, metalowe, jasnozielone
(3)
Dostawa od 30.10.2026
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
14,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Roots
Z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 72 cm, wysokość 5 cm, głębokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Mette Ditmer Denmark
Haczyki zestaw Hang-it
5 szt., wiszące, metalowe, fioletowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
14,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Showcase
Z półką, z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 60 cm, wysokość 10 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
270 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Travertine
Kamienny, beżowy, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Showcase
Z półką, z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 90 cm, wysokość 10 cm, głębokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
437 zł
z kodem
514 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Travertine
Kamienny, beżowy, 250 ml, ø 7,5 cm, wysokość 17,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Travertine
Kamienny, beżowy, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Figurka His Reflective Mind
16x18 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 30.10.2026
403 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dozownik do mydła Marble
Marmurowy, ciemnozielony, 200 ml, ø 8,5 cm, wysokość 12,5 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
198 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Drabinka na ręczniki Roots
Drewniana, brązowa, długość 60 cm, wysokość 180 cm
Dostawa od 03.11.2026
594 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kubek na szczoteczki do zębów Marble
Marmurowy, ciemnozielony, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Diagonal
Z bio bawełny, miętowy, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
93
94
95
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt