Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 369 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat One Way – Anna Johansson
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat You – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Something to Keep – Emma Lawrenson
50x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
295 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat The Togo – Hanna Peterson
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat White Flowers in Striped Vase – Frankie Penwill
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Orion
Kosz na śmieci BLACK
Ze stali nierdzewnej, czarny, 1,2 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Kosze na śmieci zestaw
3 szt., do segregacji odpadów, plastikowe, czarne, 3x22 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(35)
Dostawa od 23.10.2026
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (2)
Premium
-15% z kodem
LIND DNA
Pojemnik Circle S
Dekoracyjny, drewniany, w naturalnym kolorze, ø 11x3 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Prada
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(14)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Blue Latte
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Raspberry Creamsicle
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(1)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Strawberry Latte
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Komodo Beach
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Summer Rain
Na zamek , geometryczna, 43x43 cm
Dostawa od 15.12.2026
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Orange Meadow
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Red Meadow
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Desert Walk
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Caramel Latte
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Blue Meadow
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Prada
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(12)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Creamy Raspberry Swirl
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Squiggly Breeze
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Squiggly Orange
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Matcha Latte
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(5)
Dostawa od 15.12.2026
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Rosy Bandas
Na zamek , geometryczna, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
39 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Cracked Terrazzo
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Acid Rain
Na zamek , geometryczna, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Prada
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, białe, 60x100 cm
(6)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Prada
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, czarne, 60x100 cm
(11)
Dostawa od 15.12.2026
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci NewIcon
Z pedałem, stalowy, w kolorze mosiądzu, 30 l
(19)
Dostawa od 23.10.2026
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Brabantia
Chlebak Fall Front
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 25x46,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
235 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Chlebak Fall Front
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 25x46,5 cm
(12)
W magazynie
235 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Chlebak Roll Top
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 26x44,5 cm
(11)
W magazynie
227 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci NewIcon
Z pedałem, stalowy, w kolorze złota, 30 l
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Brabantia
Zestaw do mycia naczyń SinkSide
Z plastiku z recyklingu, ciemnoszary, 11x21,5 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo Hi
Stalowy, w kolorze matowej czerni, 4 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci NewIcon
Z pedałem, stalowy, w kolorze brązu, 30 l
(19)
Dostawa od 23.10.2026
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Brabantia
Szufelka i zmiotka SinkSide
Z plastiku z recyklingu
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Obrazy zestaw Coffee
20x20 cm, 2 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Tablica
Korkowa, 30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Obrazy zestaw Woman Sketch
30x40 cm, 2 szt.
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Zestaw do robienia zakwasu ze szpatułką
2 szt., 700 ml, szklany
(16)
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Pojemniki
3 szt., 850 ml/1,6 l, na żywność, plastikowe, szarobeżowe
(1)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Lékué
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 1 l/1,5 l/640 ml
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 800 ml/1,1 l/520 ml
(1)
W magazynie
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
71
72
73
...
237
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt