Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 328 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, brązowa, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar poduszki (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, szarobeżowa, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, beżowa, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar poduszki (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, zielona, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Rozmiar poduszki (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Aksamitna, beżowa, szerokość 55 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 21.10.2026
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Materiał obicia (2)
+ Rozmiar poduszki (2)
-15% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka na sofę Kemi
Z materiału bouclé, ciemnoszara, szerokość 45 cm, waga 1 kg
(1)
Dostawa od 02.12.2026
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Rozmiar poduszki (2)
-15% z kodem
Bianca
Narzuta Attica Velvet Embroidered
Pikowana, aksamitna, beżowa, 240x260 cm
(2)
W magazynie
313 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bianca
Narzuta Quilted Lines
Pikowana, niebieska, 220x230 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, w kolorze kości słoniowej, 90x190 cm
(1)
W magazynie
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Mini Moo Cow
Z gumką, do łóżeczka, bawełniane, z nadrukiem, białe, 70x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, zielone, 90x190 cm
(13)
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen Green
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Bianca
Pościel Woodland
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, szarobeżowa, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Pościel Esme Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Embroidery Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, bawełniana, kwiecista/strukturalna, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(3)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bianca
Pościel Oxford Lace Trim
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, bawełniana, biała, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
237 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bianca
Pościel Esme Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, kwiecista, biała/niebieska, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Cotton Sateen
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z satyny bawełnianej, biała, 230x220 cm
(3)
W magazynie
278 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, szare, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, białe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, różowe, 150x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z satyny bawełnianej, białe, 150x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen White
Dwuosobowe, z satyny bawełnianej, białe, 230x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Mini Star & Stripes
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, w gwiazdy, białe/niebieskie, 90x190 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen Green
Jednoosobowe, z satyny bawełnianej, jasnozielone, 180x260 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Hampton Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, w paski, zielona/kremowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, różowe, 90x190 cm
(13)
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen Green
Dwuosobowe, z satyny bawełnianej, jasnozielone, 230x260 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(5)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bianca
Pościel Embroidery Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, bawełniana, kwiecista/strukturalna, biała, 135x200 cm
(1)
W magazynie
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, niebieskie, 90x190 cm
(13)
Dostawa od 04.11.2026
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Bianca
Pościel Hampton Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, bawełniana, w paski, zielona/kremowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Mini Star & Stripes
Z gumką, do łóżeczka, bawełniane, w gwiazdy, białe/niebieskie, 70x140 cm
Dostawa od 04.11.2026
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Fleur Matelassé
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, żakardowa, kwiecista, biała, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Narzuta Attica Velvet Embroidered
Pikowana, aksamitna, zielona, 240x260 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
311 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bianca
Pościel Oxford Lace
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, bawełniana, biała/beżowa, 230x220 cm
(2)
W magazynie
281 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Percale
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z perkalu bawełnianego, beżowe, 90x190 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen Oyster
Jednoosobowe, z satyny bawełnianej, beżowe, 180x260 cm
(16)
Dostawa od 04.11.2026
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło Cotton Sateen White
Jednoosobowe, z satyny bawełnianej, białe, 180x260 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
RHS
Pościel Floral Serenity
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, jasnoniebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
RHS
Pościel Rosemoor Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, różowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
66
67
68
...
236
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt