Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 234 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Game Over
Z gumką, jednoosobowe, czarne, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Santa's Workshop
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, ciemnoniebieska, 230x220 cm
(52)
Dostawa od 04.11.2026
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Halloween Pumpkins
Z mikropluszu, z motywem Halloween, niebieski/pomarańczowy, 130x170 cm
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kingsley
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, aksamitna, niebieska, 230x220 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Disco Cherries
Pluszowa, różowa, 25x30 cm
(5)
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, lawendowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Game Over
Z gumką, dwuosobowe, czarne, 135x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Football Stars
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, szare, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Tropic Tiger Leaf
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, zielona/brązowa, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Animal Magic
Z gumką, jednoosobowe, zielone, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Zimowa/całoroczna, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (4)
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, 230x220 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Całoroczna, 200x200 cm
(1)
W magazynie
150 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (4)
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ceglasta, 135x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, jasnoniebieska, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Autumn Pumpkins
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, fioletowa, 200x200 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Heatset Wave
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, zielona, 230x220 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, beżowa, 230x220 cm
(105)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, jasnoniebieska, 135x200 cm
(52)
Dostawa od 04.11.2026
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Enchanted Butterfly
Z gumką, jednoosobowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cosy Diamond
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna, szara, 200x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Countryside Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czerwona/biała, 135x200 cm
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Ski Village
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, zielononiebieska, 260x220 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Satin Stripe
2 szt., adamaszkowe, w paski, kopertowe, 50x75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Silky Soft
Jednoosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, satynowa, czarna, 135x200 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, czarny, 130x170 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Silky Soft
2 szt., satynowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Easy Iron Percale
2 szt., z perkalu, kopertowe, 50x75 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Sweets and Treats
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, różowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Damask Jacquard
Adamaszkowa, szara, 43x43 cm
(5)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, ciemnoniebieska, 230x220 cm
(90)
W magazynie
Ostatnie sztuki
175 zł
z kodem
206 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Crinkle Seersucker
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, biała, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowy, z perkalu, kremowy, 135x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, niebieska, 230x220 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Lattice Cut
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, aksamitna, z ornamentami/strukturalna, czarna, 230x220 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non-Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, biała, 230x220 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, pomarańczowa, 55x55 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Round Soft Touch
Aksamitna, w kolorze khaki, ø 40 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, z kory, strukturalna, szara, 230x220 cm
(97)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, ciemnoniebieskie, 150x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Halloween Trick or Treat
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna, 200x200 cm
(1)
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Twilight Animals
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, ceglasta, 200x200 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Munro Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 230x220 cm
(1)
W magazynie
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, różowe, 185x200 cm
(61)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, beżowe, 150x200 cm
(11)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
1
...
60
61
62
...
235
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt