Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 398 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Laila
2 szt., kopertowe, strukturalne, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
37 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, beżowa, 220x240 cm
(9)
W magazynie
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, szarobeżowa, 240x260 cm
(4)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Softa
Pikowana, z mikrowłókna, kremowa, 220x240 cm
(4)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, szaroróżowe, 90x200 cm
(2699)
Dostawa od 16.10.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Restilo
Narzuta Laila
Pikowana, aksamitna, szarobeżowa, 170x210 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Softa
2 szt., z mikrowłókna, na zamek , strukturalne, 50x70 cm
(5)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Laila
2 szt., kopertowe, strukturalne, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Lustro Ume
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
400 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Taca Eau
Ø 32 cm , porcelanowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Mydelniczka Ume
Porcelanowa, beżowa, ø 12 cm, wysokość 3 cm
(62)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Zone
Organizer łazienkowy Ume
Na waciki, kamionkowy, beżowy, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Ume
Z pedałem, beżowy, 4 l
(40)
Dostawa od 26.10.2026
268 zł
z kodem
335 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Ume
Kamionkowy, beżowy, ø 8 cm, wysokość 10 cm
(125)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., beżowe
(53)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Ściągaczka z uchwytem Ume
Beżowa, długość 22 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Ume
Kamionkowy, beżowy, 250 ml, ø 8 cm, wysokość 13 cm
(154)
Dostawa od 26.10.2026
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
400 ml, ze stali nierdzewnej, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
400 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
650 ml, ze stali nierdzewnej, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Zone
Uchwyt na papier toaletowy Ume
Ścienny, metalowy, beżowy, 8x16 cm, wysokość 4 cm
(17)
W magazynie
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, aluminiowy, beżowy
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Ume
Kamionkowa, beżowa, ø 10 cm, wysokość 42 cm
(64)
Dostawa od 26.10.2026
269 zł
z kodem
336 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
650 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
Dostawa od 26.10.2026
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
650 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
650 ml, ze stali nierdzewnej, bordowy
(1)
W magazynie
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Leopold Vienna
Uchwyt na kieliszki do wina
Ścienny, metalowy, czarny, 50,5x19 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Prześcieradło dziecięce Bluey
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, niebieskie, 90x200 cm
(1)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/niebieska, 135x200 cm
(1)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/niebieska, 200x200 cm
(2)
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, czerwona/różowa, 200x200 cm
(9)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, czerwona/różowa, 135x200 cm
(3)
W magazynie
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
RHS
Pościel Birds In Bloom
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z nadrukiem/kwiecista, zielona, 200x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
RHS
Pościel Birds In Bloom
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem/kwiecista, zielona, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
RHS
Pościel Birds In Bloom
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, z nadrukiem/kwiecista, zielona, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, pomarańczowa, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, pomarańczowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Tamba Leaf
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, strukturalna, zielona, 200x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
216 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, zielona, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Poduszka dekoracyjna Jaipur Chunky Waffle
Bawełniana, szaroróżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, pomarańczowa, 230x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Koc Jaipur Chunky Waffle
Bawełniany, szaroróżowy, 150x200 cm
(3)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, niebieska, 200x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, w paski, zielona, 135x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
144 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Pościel Cotton Rich Woven Stripe
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na guziki, w paski, zielona, 200x200 cm
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Tamba Leaf
2 szt., strukturalne, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
68,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
38
39
40
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt