Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 389 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mijolnir
Poszewka na poduszkę Gauze
Muślinowa, 50x70 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, niebieskie, 140x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Narzuta Lines
Bawełniana, zielona, 240x260 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, jasnoróżowe, 160x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Inverness
Z litego drewna dębowego, ciemnobrązowy, szerokość 45 cm, wysokość 32 cm, głębokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
507 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 3 cm, głębokość 7 cm
(1)
W magazynie
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Haczyk Milford
Ścienny, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 19 cm, głębokość 33 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
503 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 3 cm, głębokość 7 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, czarny, szerokość 80 cm, wysokość 3 cm, głębokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
172 zł
z kodem
215 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 19 cm, głębokość 33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
495 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Haczyk Milford
Ścienny, z litego drewna dębowego, czarny
(4)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rowico
Wieszak ścienny Milford
Z litego drewna dębowego, czarny, szerokość 80 cm, wysokość 19 cm, głębokość 33 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
515 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Germania
Wieszak ścienny Utah
Antracytowy, szerokość 15 cm, wysokość 170 cm, głębokość 3 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
297 zł
z kodem
371 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ego Dekor
Koszyk
Druciany, metalowy, zielony/niebieski, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
71,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Koszyk
Druciany, metalowy, zielony, ø 15,5 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszki dekoracyjne zestaw Rome Velvet
2 szt., zielone, 50x55 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka dekoracyjna Rome Velvet
Aksamitna, żółta, ø 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka dekoracyjna Rome Velvet
Aksamitna, różowa, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Poduszka dekoracyjna Rome Velvet
Aksamitna, czarna, 42x42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Długopis Paul
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Remember
Długopis Paul
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Noa
5 szt., metalowe, czarne, długość 44,5 cm, wysokość 17,5 cm
(6)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
25,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Dodatkowa półka Massivo
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 48,5x31 cm, wysokość 48,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Nawilżacz powietrza Cat Family
Ceramiczny, biały
(62)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Miotełka do kurzu
3 szt.
(32)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Suszarka na pranie
Wisząca, biała/w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 4 m
(18)
W magazynie
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Płyta ochronna na ścianę przy kuchence Rosemary
Ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 50x56 cm
(48)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Półka łazienkowa
Teleskopowa/narożna, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
194 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poszewka na poduszkę ortopedyczną
40x52 cm
(4)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Teleskopowa ściągaczka do szyb Maxi
Zielona, długość 27 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka pod plecy
Szara, 76x40 cm
(21)
W magazynie
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Wieszak na klucze Cats
Metalowy
(88)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Poppy
2 szt., ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 30x52 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Półka łazienkowa
Bez wiercenia, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(84)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Ociekacz
Plastikowy, czarny, 43x31 cm
(147)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Maximex
Haczyki zestaw
4 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
23,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Łyżki do butów zestaw
2 szt., szare
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka wielofunkcyjna
Niebieska, 33x33 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Dodatkowa półka
Metalowa, biała, 54x25 cm, wysokość 15 cm
(50)
W magazynie
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Suszarka na pranie
Wisząca, w kolorze srebra, metalowa
(33)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Rosemary
2 szt., ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 30x52 cm
(31)
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Podkładka do prasowania Flowerage
Tekstylna, 65x100 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka do siedzenia
Zielona, 28,5x37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Maximex
Kule do prania do usuwania zanieczyszczeń
2 szt., zielone, 6x6 cm, wysokość 6 cm
(84)
W magazynie
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Maximex
Miotełka do kurzu ze strusich piór
Czarna
(30)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Maximex
Nawilżacze powietrza zestaw
2 szt., na grzejnik, ceramiczne, białe
(21)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Poduszka podróżna
Niebieska, 20x32 cm
(10)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
172
173
174
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt