Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 395 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Damian
Jasnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Anna
Zielona, ze zdejmowaną poszewką, 44x44 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Delicate Ornaments
5 szt., niebieski
(13)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Long Leaves
5 szt.
(6)
W magazynie
179 zł
z kodem
223,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Illustrated Face
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Illustrated Leaves
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(29)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Mila Home
Poszewka na poduszkę Meadow Flower
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(51)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Natural
4 szt., z bawełny organicznej, na zamek , 43x43 cm
(9)
Dostawa od 15.12.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na butelki Cool-Bottle
Stalowy, wiszący, biały, wysokość 12 cm
(111)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na przybory kuchenne Tokyo Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 13x16 cm, wysokość 28 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Tokyo Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 12x17 cm, wysokość 19 cm
(20)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(21)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na pokrywki Nevada
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, wysokość 24 cm
(9)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 45 cm, wysokość 21 cm, głębokość 6 cm
(19)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 38 cm, wysokość 15 cm, głębokość 4 cm
(17)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na akcesoria do sprzątania
2 szt.
(31)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Uchwyty na kieliszki do wina zestaw Lava
2 szt., ścienne, ze stali nierdzewnej, czarne, 11x26 cm, wysokość 4 cm
(10)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Tokyo Lava
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 13x23 cm, wysokość 14 cm
(55)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na ręczniki papierowe Tokyo Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 19x12 cm, wysokość 32 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Uchwyt na papier toaletowy Origin Lava
Bez wiercenia/z półką, ze stali nierdzewnej, czarny, 11x22 cm, wysokość 8 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na kubki Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 19 cm, wysokość 36 cm
(6)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Wieszak na drzwi Lava
Metalowy, czarny, szerokość 38 cm, wysokość 15 cm, głębokość 4 cm
(24)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Wieszak na drzwi Lava
Metalowy, czarny, szerokość 45 cm, wysokość 21 cm, głębokość 10 cm
(22)
W magazynie
41 zł
z kodem
50,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na przybory kuchenne Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, ø 15 cm, wysokość 43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy Lava
Ze stali nierdzewnej, czarny, 51x47 cm, wysokość 3 cm
(29)
W magazynie
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy Sausage Dog
Odpowiedni do prania, czerwony/biały, 52,5x83 cm
(51)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Sharks
Z plastiku z recyklingu, ciemnoniebieski, 58x28x48 cm
(30)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Rex London
Długopis Shark
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy Rainbow
Odpowiedni do prania, biały, 52,5x83 cm
(16)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Dywanik łazienkowy Whale
Odpowiedni do prania, biały/niebieski, 52,5x83 cm
(39)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Rex London
Długopis Prehistoric Land
(4)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Stelaż
90x200 cm, lamelowy/do łóżek dziecięcych, nieregulowany, nośność 110 kg
(2)
Dostawa od 21.10.2026
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba lameli (2)
-20% z kodem
IHR
Poduszka dekoracyjna Holly Flower
Z bawełny organicznej, szara, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
IHR
Pojemnik Schwarzwaldmadel
100 ml, na herbatę, metalowy, czarny
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Tazu
Lniana, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85,26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Tazu
Lniana, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Södahl
Kubek na szczoteczki do zębów Clarity
Szklany, niebieski, ø 8 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
134,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Södahl
Pościel Clear
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, adamaszkowa, w paski, zielona/jasnozielona, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
z kodem
398 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Taca Gastro Green/Black
25x36 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk A-Hook
Ścienny, stalowy, biały
(8)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Time
Betonowa, czarna, ø 10,5 cm, wysokość 36 cm
(2)
W magazynie
257 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnoszare
(6)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Szczotka do WC Nova
Porcelanowa, ciemnozielona, ø 10 cm, wysokość 44 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., zielone
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk A-Hook
Ścienny, stalowy, czarny
(5)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Nova One
Z pedałem, plastikowy, jasnobrązowy, 5 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Nova One
Z pedałem, plastikowy, jasnobrązowy, 3 l
(7)
W magazynie
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., białe
(13)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
1
...
168
169
170
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt