-15% na dywany z kodem DYWANY15 | Już tylko do północy →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Bonami przedstawia. Święta pełne gwiazd

W ramach naszej bożonarodzeniowej kampanii postanowiliśmy podkreślić to, na co zwykle nie zwracamy większej uwagi. Poznaj naszych świątecznych bohaterów, dzięki którym powstają najpiękniejsze wspomnienia. W roli głównej – stół, który was połączy, sofa, która was zbliży oraz inni niepozorni bohaterowie.

Abyś miał Święta pełne gwiazd

Główną ideę świątecznej kampanii po raz pierwszy przedstawiła nam nasza brand menadżerka Lucie. Pamięta, gdy jako dziecko wspinała się krzesło, aby móc powiesić wszystkie ozdoby, a zwłaszcza gwiazdkę na czubku choinki. Wspominała także zgromadzenia przy dużym stole, gdy wraz z rodziną piekła pierniczki, przypominając sobie najpiękniejsze chwile Bożego Narodzenia.

Nagle każdemu z nas pojawiło się w głowie przynajmniej jedno podobne wspomnienie i zgadnij, bez czego nie byłoby to wszystko możliwe?

Bez tego krzesła, które pomogło małej Lucce udekorować choinkę, a także bez stołu, który gromadził przy sobie całą rodzinę.

Ile Twoich wspomnień związanych jest z meblami?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak dużą rolę w Twoich wspomnieniach odgrywają meble? Że to nie tylko kawałek drewna, który spełnia swoje zadanie. Meble są częścią naszych domów, ale także relacji, doświadczeń i wspomnień.

Być może pamiętasz, jak Twój dziadek zasypiał na fotelu, jak Twój tata co rano pił kawę z kubka, którego używasz do dzisiaj, albo jak nie mogłeś doczekać się, aż cała rodzina zbierze się na kanapie i rozpakuje wszystkie prezenty.

Meble są zawsze z nami, jednoczą całą rodzinę i wspierają nas, kiedy tylko tego potrzebujemy. W rzeczywistości są niewidzialnymi bohaterami zwykłych lub mniej zwyczajnych dni.

Meble – nasi niepozorni bohaterowie

My również chcemy być dla Ciebie takim bohaterem i zrobić wszystko, abyś czuł się u siebie jak najlepiej, spędzając Święta wśród gwiazd.

Brakuje Ci prezentu lub dekoracji na Święta? Mamy dla Ciebie jeszcze więcej wskazówek i inspiracji.