-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

-15% na wszystko z kodem URODZINY15*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Wszystko o zakupach
Polski

5 sposobów na oryginalne zapakowanie świątecznych prezentów

W tym roku chcesz ustrzec się od stosów papieru prezentowego, który można wykorzystać tylko raz? Czas wypróbować coś nowego!

Zainspiruj się naszymi pomysłami na przyjazne środowisku pakowanie prezentów. Cały proces nie zajmie Ci dużo czasu, a oryginalnie zapakowane prezenty zachwycą całą rodzinkę ♥

Pakuj z Bonami! Rada nr 1.

Praktyczne pudełka i opakowania

Przygotowałeś dla kogoś ważnego kilka drobiazgów i nie chcesz każdego z nich owijać w papier? A zwykła prezentowa torebka nie daje efektu WOW?

Wykorzystaj uroczy bambusowy pojemnik, który sam w sobie jest niezłym prezentem! Obdarowany może przechowywać w nim akcesoria papiernicze lub łazienkowe.

Pakuj z Bonami! Rada nr 2.

Jak najlepiej zapakować miękkie rzeczy?

Ubrania, ręczniki, pościel... Takie prezenty czasem trudno estetycznie zapakować. Ich kształt nie ułatwia całego procesu, do tego zużycie papieru prezentowego jest wyższe niż zwykle. A rozwiązanie jest takie proste! Koszyki do przechowywania z morskiej trawy pięknie zaprezentują się pod choinką i staną się praktyczną ozdobą wnętrza przez cały rok ♥

Pakuj z Bonami! Rada nr 3.

Szybkie i efektywne opakowanie z tekstyliów

Niektóre szale, maty stołowe lub ścierki mają tak rozkoszne nadruki, że byłoby szkoda tego nie wykorzystać! Co więcej, podczas pakowania nie trzeba ciąć ani kleić. Gwarantujemy 100% sukcesu!