Zapisz
Utukutu

Zielona deska bukowa do balansowania Utukutu Woudie, dł. 117 cm

Gwarancja najlepszej ceny
Widziałeś lepszą cenę? Daj nam znać
Obserwuj
Wyprzedane
Kliknij Obserwuj, a my powiadomimy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Darmowa dostawa od 570 zł
Ponad 4000+ miejsc odbioru
Możliwość płatności za pobraniem
ID produktu: 891212

Opis produktu

Jak już sama nazwa wskazuje Utukutu to nie jest zwyczajna deska. Większa wersja deski do balansowania jest odpowiednia dla większych dzieci oraz dorosłych. Możesz na niej odpoczywać, ćwiczyć jogę oraz pilates lub trenować z obciążeniem.

Zakrzywiony kształt deski przeszedł odpowiednie testy z których wynika, że wspiera odpowiednią pozycję stawów. W czasie ćwiczeń świadomie używaj środka swojego ciała wspierają dno miednicy. Nie możesz sobie wyobrazić jak ćwiczyć na takiej desce? Zainspiruj się serią treningów Woudink!!Designerskie deski opracowano tak, aby były one zarazem stylowym dodatkiem. Z szerokiej palety kolorów możesz wybrać taki, który pasuje do Twojej sofy i nastroju.

O marce
Utukutu to projekt czeskiego małżeństwa, które specjalizuje się w zabawkach do balansowania. Pierwsza deska powstała 2014 roku z myślą o ich córeczce, która miała problemy z motoryką. Rodzice byli zaskoczeni, kiedy okazało się, że stworzyli nie tylko doskonały przyrząd do ćwiczeń, ale także wesołą zabawkę, którą pokochały dzieci. Marka Utukutu przeszła od tego czasu długa drogę, ale wszystkie produkty nadal wytwarzane są z miłości do dzieci przy użyciu dobrych i bezpiecznych materiałów ♥

Od Utukut do Woudinku
Za deskę do balansowania Woudie odpowiedzialna jest fizjoterapeutka Lenka Fasnerová i wuefista Lukáš Ondra. Chcieli znaleźć aktywność fizyczną, która byłaby przyjemna, naturalna, a przede wszystkim przyjazna dla zdrowia.

Właśnie dlatego połączyli swoje siły z marką Utukutu i stworzyli dużą deskę do balansowania służącą do treningu Woodinku, który poprawia równowagę, koordynację ruchową oraz poprawia sylwetkę.
Pokaż więcej

Podstawowe parametry

Długość

37 cm

Szerokość

117 cm

Wysokość

4 cm

Nośność

200 kg

Inne parametry

montaż wymagany

Nie

Numer produktu

891212

Marka Utukutu

Utukutu to projekt czeskiego małżeństwa, który specjalizuje się w zabawkach do balansowania. Pierwsza deska powstała w 2014 roku. Marka Utukutu przeszła od tego czasu długa drogę, ale wszystkie produkty nadal wytwarzane są z miłości do dzieci przy użyciu

Stwórz idealny zestaw