Zapisz
Utukutu

Deska bukowa do balansowania Utukutu Piórka, dł. 82 cm

Gwarancja najlepszej ceny
Widziałeś lepszą cenę? Daj nam znać
Obserwuj
Wyprzedane
Kliknij Obserwuj, a my powiadomimy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Darmowa dostawa od 570 zł
Ponad 4000+ miejsc odbioru
Możliwość płatności za pobraniem
ID produktu: 891130

Opis produktu

Jak już wskazuje oryginalna nazwa, Utukutu to nie tylko deska. Może służyć jako huśtawka, zjeżdżalnia, siedzisko, kryjówka, lada sklepowa lub tor do wyścigów samochodowych... Możesz być pewien, że Twoje dziecko wymyśli o wiele więcej zastosowań!

Dzięki temu cudeńku Twoje dziecko ćwiczyć będzie zręczność i równowagę, wzmocni mięśnie oraz rozwinie motorykę. A co najważniejsze - będzie miało z tego niesamowitą radość.

Design deski opracowano tak, aby były one zarazem stylowym dodatkiem. Z szerokiej palety kolorów możesz wybrać taki, który pasuje do Twojej sofy i nastroju.

O MARCE:
Utukutu to projekt czeskiego małżeństwa, które specjalizuje się w zabawkach do balansowania. Pierwsza deska powstała 2014 roku z myślą o ich córeczce, która miała problemy z motoryką. Rodzice byli zaskoczeni, kiedy okazało się, że stworzyli nie tylko doskonały przyrząd do ćwiczeń, ale także wesołą zabawkę, którą pokochały dzieci. Marka Utukutu przeszła od tego czasu długa drogę, ale wszystkie produkty nadal wytwarzane są z miłości do dzieci przy użyciu dobrych i bezpiecznych materiałów ♥
Pokaż więcej

Podstawowe parametry

Długość

30 cm

Szerokość

82 cm

Wysokość

22 cm

Waga

3.4 kg

Materiał i pielęgnacja

Specyficzny materiał

Lite drewno bukowe

Inne parametry

montaż wymagany

Nie

Numer produktu

891130

Marka Utukutu

Utukutu to projekt czeskiego małżeństwa, który specjalizuje się w zabawkach do balansowania. Pierwsza deska powstała w 2014 roku. Marka Utukutu przeszła od tego czasu długa drogę, ale wszystkie produkty nadal wytwarzane są z miłości do dzieci przy użyciu

Stwórz idealny zestaw