Zapisz
Utukutu

Deska bukowa do balansowania Utukutu Lis, dł. 82 cm

Gwarancja najlepszej ceny
Widziałeś lepszą cenę? Daj nam znać
Obserwuj
Wyprzedane
Kliknij Obserwuj, a my powiadomimy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Darmowa dostawa od 570 zł
Ponad 4000+ miejsc odbioru
Możliwość płatności za pobraniem
ID produktu: 891128

Opis produktu

Deska do balansowania lub huśtawka lub mały mostek przez który można przejść lub pod którym można przepełznąć. Jest funkcjonalna ponieważ będzie dbać o ćwiczenie równowagi dziecka, jego fizyczny rozwój oraz ćwiczyć jego motorykę. Jest solidna i wygląda bardzo nowocześnie.
Zakrzywienie deski wspiera zdrową postawę oraz pozycję małych i dużych i przeszło mnóstwo testów. Podczas ćwiczeń będziesz używać cały korpus ciała i wzmocnisz miednicę.

O MARCE:

Utukutu to czeski projekt małżeństwa. Pierwsza deska do balansowania powstała w 2014 roku i została wykonana dla ich córki, która miała podstawowe problemy z motoryką. Cała trójka była zaskoczona, jak doskonały produkt powstał. Zabawka oraz pomoc w rozwoju każdego dziecka w jednej desce, w skład której wchodzą wytrzymałe materiały.
Pokaż więcej

Wymiary i specyfikacja

Długość

30 cm

Szerokość

82 cm

Wysokość

4 cm

Nośność

200 kg

Inne parametry

montaż wymagany

Nie

Numer produktu

891128

Marka Utukutu

Utukutu to projekt czeskiego małżeństwa, który specjalizuje się w zabawkach do balansowania. Pierwsza deska powstała w 2014 roku. Marka Utukutu przeszła od tego czasu długa drogę, ale wszystkie produkty nadal wytwarzane są z miłości do dzieci przy użyciu

Stwórz idealny zestaw