Załóż konto i zdobądź 20 zł rabatu na pierwsze zakupy. Załóż konto i zdobądź 20 zł rabatu na pierwsze zakupy.
  • Codziennie nowe inspiracje
  • 20 zł rabatu na pierwsze zakupy
  • Zapisz swoje ulubione produkty
lub
Wejdź przez Facebook
Obserwujemy dla Ciebie ten produkt!

Obserwowanie produktu jest aktywne.: Już obserwujesz .

Jak tylko produkt będzie dostępny, napiszemy do Ciebie na . Tutaj możesz zmienić adres, na który wyślemy powiadomienie, lub anulować obserwowanie . Tutaj możesz zmienić adres, na który mamy wysłać powiadomienie.

Ok
Anulowano obserwowanie produktu

Obserwowanie produktu zostało anulowane. Jeśli zmienisz zdanie, możesz je z powrotem aktywować.

Ok

Ktoś Cię ubiegł :(

Z przykrością informujemy, że ktoś Cię wyprzedził i wybrany przez Ciebie produkt nie jest już dostępny. Aktywowaliśmy ponowne obserwowanie produktu, abyś mógł go w końcu kupić! Jeśli nie jesteś już zainteresowany produktem, anuluj obserwowanie tutaj.

Ok

Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Wszystko, co wydasz u nas przed Świętami, zwrócimy Ci formie rabatu.
Strona głównaWszystko o zakupachWszystko o zakupachZgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

W przypadku przetwarzania danych osobowych, które są niezbędne do realizacji umów zawartych między sprzedawcą internetowym a użytkownikiem lub do wdrożenia środków podjętych przed zawarciem umowy przez sprzedawcę internetowego.
1. Tożsamość i dane osobowe administratora
1.1 Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Bonami.cz, a.s. z siedzibą: Újezd 450/40, Malá Strana, 118 00 Praha 1, numer identyfikacyjny: 24230111, zarejestrowana w rejestrze handlowym prowadzonym przez Sąd Miejski w Pradze, sekcja B, zakładka 18575 (dalej jako „administrator”).

1.2 Dane kontaktowe administratora są następujące: adres korespondencyjny: Thámova 13, Praha 8, 180 00, adres elektronicznej poczty pomoc@bonami.pl, numer telefonu: 71 66 191 76.

1.3 Administrator nie wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych.
2. Rzyczyna prawna do przetwarzania danych osobowych
2.1. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest to, że takie przetwarzanie jest niezbędne do zrealizowania umowy między użytkownikiem a administratorem lub do wdrożenia uzgodnień przez administratora przed zawarciem takiej umowy w rozumieniu art. 6 ust. 1 (b) Rozporządzenie (WE) nr 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w zakresie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu tych danych oraz uchylające dyrektywę 95/46/WE (ogólne rozporządzenie w sprawie ochrony danych) (dalej jako „rozporządzenie“).
3. Cel przetwarzania danych osobowych
3.1 Celem przetwarzania danych osobowych jest zawarcie umowy między użytkownikiem a administratorem lub wdrożenie środków podjętych przed zawarciem takiej umowy przez sprzedawcę internetowego.

3.2 Administrator nie ma automatycznego indywidualnego procesu decyzyjnego w rozumieniu art. 22 rozporządzenia.
4. Data przechowywania danych osobowych
4.1 Okres przechowywania danych osobowych przez administratora wynosi 10 lat.
5. Inni odbiorcy danych osobowych
5.1. Innymi odbiorcami danych osobowych będą firmy spedycyjne oraz inne osoby zaangażowane w dostawę towarów lub w realizację płatności w ramach umowy sprzedaży.

5.2 Administrator nie zamierza przekazywać danych osobowych użytkownika do państwa trzeciego (do kraju spoza UE) lub organizacji międzynarodowej.
6. Prawa podmiotów danych
6.1 Zgodnie z warunkami określonymi w rozporządzeniu, mają Państwo prawo zażądać od administratora dostępu do Państwa danych osobowych, prawo do zmiany lub usunięcia Państwa danych osobowych lub ograniczyć ich przetwarzanie, prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych oraz prawo do przenoszenia Państwa danych osobowych.

6.2 Jeśli uważaliby Państwo, że przetwarzaniem Państwa danych osobowych zostało naruszone lub jest naruszane rozporządzenie, mają Państwo prawo złożyć skargę do organu nadzoru.

6.3 Nie są Państwo zobowiązani do podania danych osobowych. Podanie danych osobowych jest jednak niezbędnym warunkiem zawarcia i realizacji umowy, a bez podania danych osobowych nie jest możliwe zawarcie umowy lub jej realizacja przez administratora.

Poprzez zakończenie rejestracji zawrzesz tę umowę z Bonami.cz, a. s. dotyczącą ochrony danych osobowych.