Utwórz konto i zyskaj rabat aż do 20 zł przy pierwszym zakupie. Utwórz konto i zyskaj rabat aż do 20 zł przy pierwszym zakupie.
  • Codziennie nowe inspiracje
  • 20 zł w kredytach na pierwsze zakupy
  • Zapisz swoje ulubione produkty
lub
Wejdź przez Facebook
Obserwujemy dla Ciebie ten produkt!

Obserwowanie produktu jest aktywne.: Już obserwujesz .

Jak tylko produkt będzie dostępny, napiszemy do Ciebie na . Tutaj możesz zmienić adres, na który wyślemy powiadomienie, lub anulować obserwowanie . Tutaj możesz zmienić adres, na który mamy wysłać powiadomienie.

Ok
Anulowano obserwowanie produktu

Obserwowanie produktu zostało anulowane. Jeśli zmienisz zdanie, możesz je z powrotem aktywować.

Ok

Ktoś Cię ubiegł :(

Z przykrością informujemy, że ktoś Cię wyprzedził i wybrany przez Ciebie produkt nie jest już dostępny. Aktywowaliśmy ponowne obserwowanie produktu, abyś mógł go w końcu kupić! Jeśli nie jesteś już zainteresowany produktem, anuluj obserwowanie tutaj.

Ok

Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok

Bezpieczna dostawa Bezdotykowe paczkomaty Darmowy zwrot z Twojego domu Wszystkie informacje regularnie aktualizujemy tutaj >>>

Bezpieczna dostawa Bezdotykowe paczkomaty Darmowy zwrot z Twojego domu Wszystkie informacje regularnie aktualizujemy tutaj >>>

  • pomoc@bonami.pl
  • 71 66 191 76
Strona głównaWszystko o zakupachWszystko o zakupachWyzwanie: wiosenne porządki #bonamichallenge

Wyzwanie: wiosenne porządki #bonamichallenge

Pozbądź się razem z nami niepotrzebnych rzeczy i łapaczy kurzu. Odkryj nowe możliwości swoich szaf i komód dzięki organizerom oraz sprytnym gadżetom, z którymi posprzątasz raz, a dobrze. Przyłącz się do naszego wiosennego #bonamichallenge. Jak to zrobić? Dowiesz się tego z naszego kalendarza,
w którym codziennie zamieścimy kilka przydatnych porad. Wisienką na torcie jest możliwość wygrania bonu o wartości 1000 zł!

Jak wziąć udział w konkursie o 1000 zł?
Zorganizuj z nami swój dom i podziel się efektem porządków na swoim Instagramie, oznaczając
zdjęcie w feedzie hashtagiem #bonamichallenge. Przez cały marzec będziemy śledzić wasze posty, a na koniec miesiąca wybierzemy jedno z nich. Zwycięzca otrzyma od nas bon na zakupy na Bonami o wartości 1000 zł.
Jak wziąć udział w konkursie o 1000 zł?
P.S. Aby wziąć udział w konkursie o bon na 1000 zł, śledź nasz Instagram @bonamipl. Regulamin konkursu znajdziesz poniżej.
P.S.2 Zdjęcia z hashtagiem #bonamichallenge będziesz mógł obejrzeć również w naszych mediach społecznościowych. Oczywiście zawsze oznaczymy ich autorów.

Zasady konkursu o bon 1000 zł
→ ORGANIZATOR
Bonami.cz, a.s. Újezd 450/40 118 01 Praha 1 - Malá Strana Czech Republic, Regon: 242 30 111 NIP: PL5263135160 (dalej: „Bonami”).

→ CZAS TRWANIA KONKURSU
Konkurs odbywa się od 4 marca do 30 marca 2020 roku do godziny 23:59.

→ JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?
W Konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, która: 1. posiada miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, 2. jest pełnoletnia 3. nie jest w żaden sposób osobowy, kapitałowy lub organizacyjny powiązana z Organizatorem, 4. zapoznała się z Regulaminem Konkursu i akceptuje jego postanowienia, 5. wykonała Zadanie Konkursowe. Brak spełnienia któregokolwiek z warunków określonych w ust. 1 pkt 1 - 5 stanowi podstawę do wykluczenia Uczestnika z Konkursu, a w przypadku późniejszego wykrycia tych okoliczności, w tym po dniu wydania nagrody, prawo do dochodzenia jej zwrotu. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie przez organizatora danych kontaktowych uczestnika w celu przekazania ewentualnej nagrody.

→ WYBÓR ZWYCIĘZCY
Zwycięzcą zostanie 1 uczestnik konkursu. Po jego zakończeniu specjalne jury powołane przez organizatora wybierze autora najlepszego w ich mniemaniu zdjęcia.

→ WYZWANIE KONKURSOWE
W marcu zorganizuj wraz z nami swój dom i podziel się efektem porządków na Instagramie, oznaczając zdjęcie w feedzie hashtagiem #bonamichallenge. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest śledzenie instagramowego profilu @bonamipl.

→ NAGRODA
Nagrodą w konkursie jest elektroniczny bon o wartości 1000 zł do wykorzystania na zakupy na Bonami.

→ PRZEKAZANIE NAGRODY
Nagroda zostanie wysłana w formie elektronicznej na adres e-mail zwycięzcy.

→ PRAWA I OBOWIĄZKI OGRANIZATORA KONKURSU
Organizator zastrzega sobie prawo do wstrzymania lub odwołania konkursu w dowolnym momencie z ważnych powodów. Organizator może także zmienić niniejsze zasady, uznać informację przesłaną zwycięzcom za nieważną oraz bez poinformowania i prawa do jakiejkolwiek rekompensaty zablokować konta uczestników łamiących zasady kulturalnego zachowania. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprzeczytanie przez Zwycięzcę wiadomości przesłanej przez Organizatora na Instagramie informującej o wygranej lub dalszych krokach z nią związanych. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za inne powody, dla których Zwycięzca nie otrzymał wiadomości od Organizatora lub nie skontaktował się z Organizatorem, jeżeli te powody nie powstały po stronie Organizatora. Wzięcie udziału w konkursie nie oznacza automatycznego prawa do wygranej i uczestnicy nie mają prawa domagać się jej na drodze sądowej. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia i nieuwzględniania w Konkursie Zadań Konkursowych: 1. niezgodnych z regulaminem serwisu, 2. niespełniających kryteriów określonych w Regulaminie lub zgłoszonych niezgodnie z zasadami Regulaminu, 3. zawierających treści niezgodne z dobrymi obyczajami, niemoralne, obraźliwe lub naruszające obowiązujące przepisy prawa; 4. naruszających prawa, w tym w szczególności prawa autorskie, bądź dobra osobiste osób trzecich, w tym bezprawnie wykorzystujących wizerunki osób trzecich.

→ ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH I AKCEPTACJA NINIEJSZYCH ZASAD
Uczestnik poprzez wzięcie udziału w konkursie akceptuje jego zasady i udziela organizatorowi zgody na wykorzystanie i przetwarzanie ich danych osobowych w celach związanych
z organizacją i przeprowadzeniem Konkursu. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą zbierane i przetwarzane przy zachowaniu zasad określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (w skrócie RODO), Ustawie nr 101/2000 Dz.U. Rep. Czeskiej (z poz. zm.) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania, anonimizacji danych, jak również ich usunięcia. Wraz z przyjęciem nagrody zwycięzca wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych, podobizny, imienia i nazwiska przez okres 2 lat. Niniejszy konkurs nie jest sponsorowany ani powiązany z serwisem społecznościowym Instagram. Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że przekazuje swoje dane
i informacje organizatorowi konkursu, nie serwisowi społecznościowemu Instagram.

Administratorem danych osobowych jest: Bonami.cz, a.s. Újezd 450/40 118 01 Praha 1 - Malá Strana, Republika Czeska, adres do korespondencji Bonami.cz, a.s. ul. Thámova 289/13 186 00 Praha 8 - Karlín Republika Czeska, pomoc@bonami.pl

W Pradze, 4.03.2020
Wystarczy 10 sekund a zyskasz z całą masę korzyści!

Utwórz za darmo konto na Bonami, oprócz natychmiastowego dostępu do dodatkowych funkcji zyskasz 20 zł na swoje pierwsze zakupy.

  • Codziennie 1000+ nowych produktów
  • Specjalne promocje dla zarejestrowanych
  • Darmowa dostawa od 200 zł
  • 365 dni na bezproblemowy zwrot
lub
Wejdź przez Facebook

Poprzez zakończenie rejestracji zawrzesz tę umowę z Bonami.cz, a. s. dotyczącą ochrony danych osobowych.

Poprzez zakończenie rejestracji zawrzesz tę umowę z Bonami.cz, a. s. dotyczącą ochrony danych osobowych.