Utwórz konto i zyskaj rabat aż do 20 zł przy pierwszym zakupie. Utwórz konto i zyskaj rabat aż do 20 zł przy pierwszym zakupie.
 • Codziennie nowe inspiracje
 • 20 zł w kredytach na pierwsze zakupy
 • Zapisz swoje ulubione produkty
lub
Wejdź przez Facebook
Obserwujemy dla Ciebie ten produkt!

Obserwowanie produktu jest aktywne.: Już obserwujesz .

Jak tylko produkt będzie dostępny, napiszemy do Ciebie na . Tutaj możesz zmienić adres, na który wyślemy powiadomienie, lub anulować obserwowanie . Tutaj możesz zmienić adres, na który mamy wysłać powiadomienie.

Ok
Anulowano obserwowanie produktu

Obserwowanie produktu zostało anulowane. Jeśli zmienisz zdanie, możesz je z powrotem aktywować.

Ok

Ktoś Cię ubiegł :(

Z przykrością informujemy, że ktoś Cię wyprzedził i wybrany przez Ciebie produkt nie jest już dostępny. Aktywowaliśmy ponowne obserwowanie produktu, abyś mógł go w końcu kupić! Jeśli nie jesteś już zainteresowany produktem, anuluj obserwowanie tutaj.

Ok

Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Strona głównaWszystko o zakupachWszystko o zakupachŚwiąteczny Cashback i pozostałe korzyści

Świąteczny Cashback i pozostałe korzyści

Spraw radość sobie lub swoim bliskim! Każdą złotówkę wydaną u nas od 1.10.2019 do północy 20.12.2019 zwrócimy jako rabat na Twoje konto Bonami.

Świąteczne korzyści z zakupu

Oprócz tego, że za zakupy świątecznych prezentów możesz zbierać Świąteczny Cashback, mamy dla Ciebie jeszcze więcej korzyści.
 • Darmowa dostawa od 200 zł*
 • 90 dni na wygodny zwrot
 • Codzienna porcja inspiracji
 • Duży wybór prezentów świątecznych i dekoracji w jednym miejscu


*nie dotyczy produktów wielkogabarytowych

Jak działa Świąteczny Cashback?

Cashback nalicza się za każde zamówienie opłacone do 20.12.2019.
Zarejestrowani użytkownicy z zamówieniami
Jeżeli posiadasz u nas konto klienta i w terminie od 1.10.2019 do 20.12.2019 dokonasz zakupu, zbierasz Świąteczny Cashback. Oznacza to, że wydane u nas w tym czasie kwoty, zwrócimy Ci 22.12.2019 w formie rabatu na Twoje konto Bonami. Na przykład, jeżeli wydasz 100 zł, otrzymasz 100 zł rabatu, który będzie ważny do północy 31.12.2019. Rabat będziesz mógł wykorzystać na maks. 20% wartości zamówienia.
Zarejestrowani użytkownicy bez zamówień
Jeżeli posiadasz u nas konto klienta, ale w terminie od 1.10.2019 do 20.12.2019 nie dokonasz zakupu, nie możesz skorzystać ze Świątecznego Cashbacku. 22.12.2019 dostaniesz jednak od nas mały prezent.
Niezarejestrowani użytkownicy z zamówieniami
Jeżeli nie posiadasz u nas konta klienta, ale w terminie od 1.10.2019 do 20.12.2019 dokonasz zakupu, będziesz mógł skorzystać ze Świątecznego Cashbacku. Wystarczy, że do 20.12.2019 dokonasz rejestracji*, a na Twoim nowym koncie Bonami pojawi się rabat na kolejne zakupy w wysokości wydanych u nas kwot. Będziesz mógł go wykorzystać do północy 31.12.2019.

* Zarejestruj się, używając tego samego adresu e-mail, który wykorzystałeś do złożenia zamówienia. Rabat za poprzednie zakupy zostanie dodany do Twojego konta Bonami.

Wystarczy 10 sekund a zyskasz z całą masę korzyści!

Utwórz za darmo konto na Bonami, oprócz natychmiastowego dostępu do dodatkowych funkcji zyskasz 20 zł na swoje pierwsze zakupy.

 • Codziennie 1000+ nowych produktów
 • Specjalne promocje dla zarejestrowanych
 • Darmowa dostawa od 200 zł
 • 365 dni na bezproblemowy zwrot
lub
Wejdź przez Facebook

Poprzez zakończenie rejestracji zawrzesz tę umowę z Bonami.cz, a. s. dotyczącą ochrony danych osobowych.

Poprzez zakończenie rejestracji zawrzesz tę umowę z Bonami.cz, a. s. dotyczącą ochrony danych osobowych.