Załóż konto i zdobądź 20 zł rabatu na pierwsze zakupy. Załóż konto i zdobądź 20 zł rabatu na pierwsze zakupy.
  • Codziennie nowe inspiracje
  • 20 zł rabatu na pierwsze zakupy
  • Zapisz swoje ulubione produkty
lub
Wejdź przez Facebook
Obserwujemy dla Ciebie ten produkt!

Obserwowanie produktu jest aktywne.: Już obserwujesz .

Jak tylko produkt będzie dostępny, napiszemy do Ciebie na . Tutaj możesz zmienić adres, na który wyślemy powiadomienie, lub anulować obserwowanie . Tutaj możesz zmienić adres, na który mamy wysłać powiadomienie.

Ok
Anulowano obserwowanie produktu

Obserwowanie produktu zostało anulowane. Jeśli zmienisz zdanie, możesz je z powrotem aktywować.

Ok

Ktoś Cię ubiegł :(

Z przykrością informujemy, że ktoś Cię wyprzedził i wybrany przez Ciebie produkt nie jest już dostępny. Aktywowaliśmy ponowne obserwowanie produktu, abyś mógł go w końcu kupić! Jeśli nie jesteś już zainteresowany produktem, anuluj obserwowanie tutaj.

Ok

Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Strona głównaStrona głównaInspiracje
Pozostałe inspiracjePojemniki i naczynia, którym nie straszna żadna temperatura

Z miłości do natury

Czy tęsknisz do tego miłego widoku za oknem, kiedy to na pobliskie konary drzewa przylatywały sikorki i gile? Zima jeszcze da nam w kość, ale jeśli potrzebujesz ptasiego towarzystwa, zaproś je pod swój dom. Wybierz, który karmnik czy poidełko będzie odpowiednie i umieść tam smakowity pokarm. Jeśli jesteś też miłośnikiem wszelakich roślin, na pewno coś tutaj dla siebie znajdziesz. W sprawach natury, zaufaj Esschert Design!

Świąteczny cashback

Spraw radość sobie lub swoim bliskim! Każdą złotówkę, którą wydasz u nas do północy 20.12. zwrócimy Ci 22.12. jako rabat na Twoje konto Bonami.

Twoja mała domowa dżungla

Przygotuj aktywny węgiel, kupkę drobnych kamyczków i ziemię do roślin pokojowych. Popatrz, jakie to proste! Wybierz swoje ulubione rośliny, które lubują się w wilgoci i dobrze znoszą małą ilość światła, jak np. paprotki, orchidee czy mchy.
Pierwszą warstwę tworzą kamyki, następną zaś węgiel aktywny,
a potem ziemia, w której rośliny zapuszczą korzenie. W naszym zestawie znajdziesz też urocze mini grabki i łopatkę z teleskopową rączką, które pomogą Ci w zbudowaniu terrarium. Po zasadzeniu, podlej, cały czas obracając naczynie. Następnie daj odpocząć roślinkom i po 2 tyg. możesz zakorkować słój.

Azyl dla ptaków
w trakcie zimy

Poprzez zakończenie rejestracji zawrzesz tę umowę z Bonami.cz, a. s. dotyczącą ochrony danych osobowych.