Menu
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Wszystkie niezbędne akcesoria do prania i prasowania

Pranie i prasowanie z zasady nie należy do naszych ulubionych czynności. Zamiast się umartwiać i płakać nad kolejną sztuką brudnej bielizny, ułatw sobie pracę pomysłowymi gadżetami.

Odkryj designerskie kosze na pranie, deski do prasowania, suszarki i inne elementy, których nie może zabraknąć w żadnym domu.

1. Kosze na bieliznę

Brudne ubrania także potrzebują swojego miejsca. Dlatego w domu nie powinno zabraknąć przynajmniej jednego kosza na pranie, ale bardziej praktyczne jest posiadanie dwóch – na jasne i ciemne rzeczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniesz sortowania prania bezpośrednio przed włożeniem go do pralki.

2. Suszarka na pranie

Jeżeli nie posiadasz suszarki bębnowej, suszarka pokojowa to jedyne rozwiązanie. Do małych mieszkań idealnie sprawdzą się składane, wiszące czy ścienne suszarki, które po wysuszeniu prania można złożyć i nie zabierają dużo miejsca. Jeżeli chcesz jak najszybciej wysuszyć pranie, postaw na suszarkę elektryczną. Jesteś szczęśliwym posiadaczem ogrodu? Wyposaż go w zewnętrzną suszarkę na pranie.

3. Deska do prasowania

Podczas gdy dla niektórych prasowanie jest prawdziwą zmorą, dla innych to całkiem relaksująca czynność. Bez względu na to, do której grupy należysz, prasowanie będzie przyjemniejsze ze stabilną deską, najlepiej wyposażoną w kontakt i uchwyt na kabel.

Specjalny wielowarstwowy pokrowiec na deskę do prasowania ułatwi prasowanie i sprawi, że będzie ono bardziej efektywne. Dzięki niemu wystarczy wyprasować ubrania tylko z jednej strony, oszczędzając połowę czasu!