-15% na dywany z kodem DYWANY15 | Już tylko do północy →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Obudź swój dom z zimowego snu

Niekończąca się zima jest czasami nie do zniesienia, ale na szczęście wiosna już prawie puka do drzwi, a wraz z nią świeża energia. Czy czujesz, że Twojemu domowi przydałoby się trochę ożywienia?

Zainspiruj się naszym świeżym wyborem mebli i dodatków w pastelowych kolorach. Może właśnie odkryjesz swój wymarzony przedmiot.

Wnętrze pełne życia

Nic nie mówi wiosna bardziej niż delikatne żywe kwiaty i rośliny. Aby zaprezentowały całe swoje piękno, włóż je do gustownego wazonu lub dwóch.

Jeżeli zestawisz ze sobą więcej różnych wazonów efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny. Zwróć jednak uwagę, aby wazony zawsze miały jakiś wspólny element – na przykład materiał lub odcień. W ten sposób osiągniesz harmonijną całość.

W duchu minimalizmu

Jeżeli chcesz wprowadzić do wnętrza wiosenne ożywienie, ale nie lubisz kwiatowych motywów ani różowego czy żółtego koloru, postaw na pastelowe odcienie niebieskiego i zielonego.

Wnętrze będzie się prezentować żywo, ale niezbyt słodko. Te kolory idealnie sprawdzą się na sofie, fotelu i dywanie oraz mniejszych dodatkach takich jak pledy, koce i zasłony.

Nakrycie stołu pełne energii

Czujesz już wiosenne przemęczenie? Naładuj swoje akumulatory lekkimi i odżywczymi daniami. Jeżeli dodatkowo podasz je na delikatnych talerzach z kolekcji Blossom marki Villeroy&Boch, jedzenie będzie także estetycznym przeżyciem.

Ubierz swoją sypialnię

Swojej sypialni także zafunduj refresh. Ubierz pościel w delikatnych kolorach wiosny lub roślinnych motywach. Wymień zimowe, aksamitne zasłony na lniane, a ciężką narzutę na łóżko zastąp pledem z waflowym wzorem. Zobaczysz, że łatwiej będzie Ci wstawać.