Menu
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Obudź swój dom z zimowego snu

Niekończąca się zima jest czasami nie do wytrzymania. Na szczęście wiosna już puka do naszych drzwi, a wraz z nią nowa porcja sił witalnych. Czujesz, że Twój dom także potrzebuje porządnej dawki energii?

Zainspiruj się naszym wyborem wiosennych mebli i dodatków w pastelowych kolorach, a być może odnajdziesz perełkę, o której marzysz.

1. Wnętrze pełne życia

Nic nie mówi wiosna bardziej niż delikatne żywe kwiaty i rośliny. Aby zaprezentowały całe swoje piękno, włóż je do gustownego wazonu lub dwóch.

Jeżeli zestawisz ze sobą więcej różnych wazonów efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny. Zwróć jednak uwagę, aby wazony zawsze miały jakiś wspólny element – na przykład materiał lub odcień. W ten sposób osiągniesz harmonijną całość.

2. W duchu minimalizmu

Jeżeli chcesz wprowadzić do wnętrza wiosenne ożywienie, ale nie lubisz kwiatowych motywów ani różowego czy żółtego koloru, postaw na pastelowe odcienie niebieskiego i zielonego.

Wnętrze będzie się prezentować żywo, ale niezbyt słodko. Te kolory idealnie sprawdzą się na sofie, fotelu i dywanie oraz mniejszych dodatkach takich jak pledy, koce i zasłony.

3. Nakrycie stołu pełne energii

Czujesz już wiosenne przemęczenie? Naładuj swoje akumulatory lekkimi i odżywczymi daniami. Jeżeli dodatkowo podasz je na delikatnych talerzach z kolekcji Blossom marki Villeroy&Boch, jedzenie będzie także estetycznym przeżyciem.

Pastelowe kolory to nie Twoja bajka? Zainspiruj się wnętrzem w naturalnych odcieniach: