Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Zainspiruj się nowojorskim stylem

Piękno surowych konstrukcji i niedoskonałości tekstur kontrastujących z chłodnym metalem. To właśnie tworzy niepowtarzalny klimat wnętrza inspirowanego estetyką urbanistyczną dawnych fabryk z początku ubiegłego wieku.

Jeśli jesteś wielbicielem stylu industrialnego, ale uważasz, że nadaje się on tylko do dużych przestrzeni, nie zniechęcaj się. Dzięki odpowiednim elementom możesz zaprosić ten surowy trend nawet do mniejszego mieszkania.

1.

Proste kształty
i materiały

Aby zapewnić przyjemne wrażenie lekkości w pomieszczeniu, najbardziej dominujące elementy, takie jak sofa czy stolik kawowy, wybierz w prostych kształtach. Jeśli to możliwe, przynajmniej częściowo wykonane z lekkich materiałów. Drewno sosnowe, subtelny metal i drobno plecione konstrukcje sprawdzą się tu idealnie.

2.

Postaw na rozkładaną sofę

Aby w pełni wykorzystać każdą przestrzeń, wybierz meble, które oferują uniwersalne zastosowanie. Na przykład sofę Roots z regulowaną konstrukcją i elastycznym materacem.

Wystarczy kilka prostych ruchów, by stworzyć z niej dwa różne meble – pełnowymiarowe łóżko oraz wygodną kanapę. Krótko mówiąc, to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zaproponować nocleg gościom, czy spędzić wieczór oglądając ulubione seriale.

Więcej porad i wskazówek znajdziesz tutaj