-15% na dywany z kodem DYWANY15 | Już tylko do północy →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Weselne przyjęcie w wersji mini. Pięknie nakryty stół

Od zawsze marzyłaś o kameralnym przyjęciu tylko dla najbliższych? Przekonaj się, że wesele w małym kręgu może być zjawiskowe, gustowne i pełne radosnej atmosfery.

Zainspiruj się naszymi radami, jak zorganizować nakrycie i poczęstunek dla kilkorga gości.

1.

Prostota przede wszystkim

Wystarczy stół i kilka krzeseł. Postaw na najwyższej jakości materiały i delikatne linie, które zawsze będą w modzie. Proste kształty wspaniale zaprezentują się na zdjęciach.

2.

Wystarczająco miejsca

Aby każdy gość mógł wygodnie rozsiąść się przy stole, przeznacz dla jednej osoby przynajmniej 60 x 40 cm. Dla szóstki biesiadników wybierz stół o rozmiarach przynajmniej 90 x 160 cm. Potem wystarczy rozłożyć biały obrus, na środku którego możesz umieścić dwa bieżniki w kolorze mocca i pudrowego rożu.

3.

Delikatne nakrycie

W sferze kolorów talerzy lepiej nie eksperymentować, posiłki najlepiej zaprezentują się na białej porcelanie z ozdobną krawędzią. Na jedno nakrycie składa się duży talerz do serwowania umieszczony pod głębokim i płaskim talerzem. W przypadku karafki, kieliszków do wina i szklanek na wodę, trzymaj się zasady, że mniej znaczy więcej. Odrobiny odświętnego blasku niech dodadzą sztućce – sięgnij po zestawy w kolorze złota lub miedzi.