Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Menu
20 złRejestracjaLogowanie20 złKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Twoja łazienka pełna... koloru!

Nie ma wątpliwości, że barwy wokół mają wpływ na nasze samopoczucie. Nie traktuj łazienki po macoszemu i podczas aranżacji wnętrza pamiętaj o ulubionych odcieniach. Nie obawiaj się wyrazistych odcieni – wystarczy, że dobierzesz do nich odpowiednie tony, które nadadzą im równowagę.

Na pewno nie popełnisz błędu, jeśli kolorem dominującym stanie się neutralny odcień, zwłaszcza biel lub jasna szarość. Optycznie powiększą przestrzeń i będą dobry tłem dla soczystych kolorów.

Możliwości jest naprawdę wiele!

W dobrym humorze od samego rana

Ciepłe odcienie, takie jak żółty, pomarańczowy i czerwony, dobrze oddziałują na nasz nastrój. Chcesz pobudzić swoje zmysły? Nic prostszego. Ale uwaga! Czerwony kolor dobieraj z rozmysłem, w zbyt dużej ilości może przynosić odwrotny efekt.

Tylko spokojnie!

Zimne odcienie niebieskiego, turkusowego czy zielonego wyciszają i mają orzeźwiającą moc. Sprawdzą się w łazienkach, w których domownicy chcą się zrelaksować. Co więcej, optycznie powiększą wnętrze.

Więcej rad i pomysłów na bajeczne łazienki znajdziesz poniżej