Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Trend 2021 roku. Kolorowe komody

Obecny rok upływa pod znakiem wesołych kolorów i praktycznych miejsc do przechowywania w postaci komód. Rzuć okiem na nasze rady, które kolory są modne, na co zwrócić uwagę przy wyborze i jak osiągnąć we wnętrzu efekt harmonii.

Jakie kolory są modne?

W tym roku we wnętrzach dominują naturalne materiały i ziemiste odcienie. Jeżeli zamierzasz kupić nową komodę, wybierz kolor zielony, żółty, brązowy, szary, niebieski lub dekor jasnego drewna, dębowego czy sosnowego.

Jasna czy ciemna komoda?

Ciemne komody wnoszą do wnętrza ciepło i intymność. Dlatego idealnie sprawdzą się w sypialni lub gabinecie, które powinny być przytulne. Ciemne barwy przyciągają także uwagę, ładnie kontrastują ze ścianami i podłogami. Bardzo ciemne kolory, zbliżające się do czerni są natomiast symbolem elegancji, wygody i luksusu.

Jasne komody rozjaśnią każde wnętrze. Świetnie sprawdzą się w salonie i pokoju dziecka. Optycznie powiększają przestrzeń, więc polubią się z małymi mieszkaniami. Dobrze jest uzupełnić je dodatkami w nowoczesnych, wyrazistych kolorach – zielonym, niebieskim lub morelowym.

Wiesz już, jakie kolory komód są modne i jak dopasować je do wnętrza. Teraz wystarczy już tylko wybrać idealną komodę do Twojego domu.