20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk

Top 5. Świąteczne wypieki

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Niezależnie od tego, czy pieczesz słodkości hurtowo, czy na Święta wystarczy Ci jeden deser, nie obejdziesz się bez foremek do pieczenia i foremek do wykrawania.

Dlatego zebraliśmy pięć wskazówek dotyczących kuchennych gadżetów, których nie powinno zabraknąć w domu przed Świętami. Z większości z nich można korzystać cały rok.

Świąteczne foremki do wykrawania ciastek

Nie wyobrażasz sobie Świąt bez pierniczków? W takim razie powinieneś wyposażyć się w foremki do wykrawania ciatsek.

Z zestawem foremek Dr. Oetker możesz stworzyć urocze kształty, które będą się ślicznie prezentować na paterze z ciastkami.

Świąteczna forma do keksów

Wspaniałe desery, dzięki którym zabłyśniesz nie tylko w okresie świątecznym wyczarujesz dzięki odpowiednim formom.

Słodkie i wytrawne wypieki można przygotować dzięki stalowej keksówce Dr. Oetker. Wytrzymuje temperaturę do 230°C i ma nieprzywierającą powierzchnię.

Świąteczna forma do pieczenia babki

Na Święta także możesz przygotować klasyczne wypieki, ale w innej odsłonie. Babka idealnie sprawdzi się także pod koniec Świąt, kiedy Twoje smakołyki już zniknęły, a spodziewasz się gości. Dzięki formie do pieczenia Bonami Selection będzie się ona wyróżniać nie tylko smakiem, ale także pomysłowym i dekoracyjnym kształtem.

Dzięki lekkiej i wytrzymałej aluminiowej formie ciasto upiecze się równomiernie, co powoduje, że trudniej je przypalić. Nieprzywierająca warstwa sprawia, że gotowy wypiek bez problemu można wyciągnąć z formy.

Blachy do pieczenia

Pieczenie to radość i brytyjska marka Sabichi dobrze o tym wie. Dlatego w swoich akcesoriach kuchennych stawiają na pomysłowość i wysokiej jakości materiały. Tak jest również w przypadku ich stalowej blachy do pieczenia.

Grawerowany wwałek do ciasta

Jeśli chcesz, aby Twoje ciastka wyróżniały się, ale dekorowanie nie jest Twoją pasją, możesz sięgnąć po drewniany wałek grawerowany Orion Flower.

Stwórz niesamowite wzory, z którymi klasyczny lukier nie może się równać. Minimum wysiłku, maksymalny efekt. I to właśnie szczególnie przydaje się przed Świętami.