-15% na dywany z kodem DYWANY15 | Już tylko do północy →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Stwórz przytulną atmosferę w salonie za pomocą tekstyliów

Salon to przestrzeń, z której korzystamy na co dzień i która często zamienia się w domowe biuro, siłownię, a niekiedy także bar czy kawiarnię. Dlatego oprócz aspektu praktycznego musi mieć przyjemną i komfortową atmosferę.

Najłatwiejszym sposobem na stworzenie przytulnego wystroju jest użycie tekstyliów. Połączenie ciepłych koców, puszystych dywaników oraz poduszek o różnych wzorach i fakturach zapewni energetyzujący, kolorowy i oryginalny klimat w pomieszczeniu. ♥

Dywany zajmują niezastąpione miejsce w naszych domach. Często wydaje się, że bez nich pokój jest niekompletny.

Oprócz tego, że tworzą przytulną atmosferę, są również świetnymi pomocnikami w walce z zimnymi podłogami oraz w poprawie akustyki pomieszczenia.

Jednym z najłatwiejszych i najtańszych sposobów, aby uczynić salon przytulnym, jest dodanie kilku miękkich poduszek o różnych kolorach i fakturach.

Kiedy już się w nich zanurzysz, stanie się dla Ciebie jasne, że poduszki są niezastąpionym dodatkiem w Twoim wnętrzu.

Dla niektórych to już przeszłość, dla innych stylowy dodatek. Ale jedno jest pewne – piękne, wzorzyste zasłony ożywią salon.

Kolor można dopasować do reszty akcesoriów, aby pomieszczenie wyglądało na bardziej ujednolicone. Bardziej wyrazisty kolor, którego nie ma nigdzie indziej w pomieszczeniu, może być odświeżającym akcentem.