Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Hygge, Lykke i Lagom. Szczęście tkwi w szczegółach

Narody skandynawskie należą do najszczęśliwszych na świecie. Główną przyczyną jest nie tylko ich podejście do życia. Ich satysfakcja zaczyna się od przytulnego domu. Otaczają się małymi rzeczami, spędzają czas z najbliższymi i cieszą się z każdego dnia.

Niektórym Hygge, Lykke i Lagom kojarzą się tylko z jesienią i zimą, ale w harmonijnym wnętrzu będziesz doświadczać szczęścia przez cały rok. Stwórz przytulny dom i ciesz się magią każdej chwili.

Styl, który zdobył serca ludzi
na całym świecie

Gorąca czekolada po powrocie ze spaceru, zapach książki z antykwariatu lub słuchanie starej płyty z gramofonu. Dla każdego z nas hygge znaczy coś innego. Ten sposób życia pochodzi ze Skandynawii i przybiera wiele form. Ale głównym założeniem jest, by wszyscy świadomie doświadczali chwili i czuli się komfortowo na duszy i w domu.

Prawdziwego hygge nie da się kupić, ale można je łatwo wywołać
za pomocą ciepłych koców, poduszek i świec. Ciesz się ulubionym napojem z kotem na kolanach lub w bezpiecznych ramionach najbliższej osoby.

Życie jak z okładki

Skandynawowie uwielbiają wnętrza dopracowane do ostatniego szczegółu. W ich mieszkaniach nie znajdziesz wielu mebli, ale wszystkie będą designerskie i dobrej jakości.

Mogą inwestować w dom ogromne sumy, ale chodzą także na bazary
i pchle targi
. Często zabierają do domu klejnot z przeszłością pełną ciekawych historii.

W większości domów znajdziesz typowy biało-czarny dywan, wygodny fotel, oryginalny wazon i dobrze zaopatrzoną bibliotekę.