Black Friday | Zniżka 20% na wszystko z kodem BLACK20*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

Black Friday | Zniżka 20% na wszystko z kodem BLACK20*Nie obowiązuje na przecenione i inne wybrane produkty.

20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Matka Tylko Jedna: prezenty dla dzieci

Chcesz uszczęśliwić swoje dzieci świątecznymi prezentami, ale jednocześnie zastanawiasz się, co im podarować, by nie znudziły się nowymi zabawkami już po tygodniu?

Zainspiruj się wskazówkami Joanny – mamy dwójki chłopców z bloga Matka Tylko Jedna. Odkryjesz tutaj nie tylko gry i drobiazgi w przystępnych cenach, którymi na długie chwile zabawisz całą rodzinę, ale także stylowe dodatki do pokoju dziecięcego, które pokochają zarówno dzieci, jak i sami rodzice. ♥

Piłkarzyki

„Coś, o co chłopcy prosili mnie od dawna, a ja się wzbraniałam, bo modele, które oglądałam, były ogromne i kosztowały naprawdę sporo. Na Bonami znalazłam mini wersję takiego stołu i wcale nie kosmicznie drogą, więc zamówiłam i... mamy to!”

Nowe hobby

„Marzeniem mojego starszego synka była własna gitara. Przestraszył się tej dużej, bo nie mógł jej utrzymać. Ponadto boi się zajęć muzycznych, gdyż obawia się nowych osób. Postanowiłam więc, że na próbę sprezentuję mu małą gitarę, żeby się przyzwyczaił i sprawdził, czy granie mu pasuje.

To był strzał w dziesiątkę, ponieważ instrument skradł serce również młodszego syna i kiedy szwendają się po domu, robią to z dźwiękami muzyki.”

Szukasz prezentów dla pozostałych członków rodziny i przyjaciół? ♥