Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Powody, dla których warto zainwestować w rozkładany stół

Myślisz o zakupie rozkładanego stołu do jadalni, ale nie jesteś do końca przekonany? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę powodów, dla których warto zainwestować w ten wielofunkcyjny mebel.

1.

Wiele funkcji
w jednym

Ważnym argumentem przemawiającym za zakupem rozkładanego stołu jest przede wszystkim jego wielofunkcyjność. Złożony będzie dobrze służyć do spożywania posiłków przy mniejszej ilości osób, a rozkładając dodatkowy blat zdobędziesz wystarczająco miejsca na niespodziewane wizyty, gdy planszowe, pracę z domu lub do przygotowywania posiłków.

2.

Przystosowanie do przestrzeni

Z okrągłego do owalnego, z kwadratowego do prostokątnego. Możliwość rozłożenia z jednej lub z obu stron. Kształt stołu możesz wybierać według własnych upodobań i w ten sposób określić, czy mebel będzie dominantą czy subtelnym dodatkiem do wnętrza. W stanie rozłożonym może również służyć jako element oddzielający salon od kuchni.

3.

Idealny do małych przestrzeni

Pierwsze wynajmowane mieszkania bywają niewielkie. Z drugiej strony wizyty są w tym okresie życia częstsze i liczniejsze. Dlatego warto być przygotowanym na takie sytuacje. Dzięki rozkładanemu stołowi stworzysz dodatkowe miejsce dla gości w kilka chwil. Jeśli wybierzesz model w kolorze bieli, przestrzeń zostanie optycznie rozjaśniona i powiększona. Co więcej – taki stół sprawdzi się nawet w następnym, bardziej przestronnym mieszkaniu. Nie będzie więc potrzeby kupowania nowego.

Znajdź stół idealny do Twojego wnętrza