-15% na dywany z kodem DYWANY15 | Już tylko do północy →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Nowości do komfortowego domowego biura

Jesteś szczęśliwym posiadaczem miejsca w domu, w którym w skupieniu możesz pracować? Siedzenie przez cały dzień na kanapie z notebookiem na kolanach nie jest dobrym rozwiązaniem, tak samo jak przerobienie na domowe biuro stołu kuchennego, który bardziej kojarzy się z jedzeniem niż pracą.

Zainspiruj się naszymi nowościami i stwórz w swoim domu prawdziwy home office, który będzie miał pozytywny wpływ na Twoje wyniki, nastrój i zdrowie.

Krzesło biurowe to podstawa sukcesu

Abyś w swoim domowy biurze mógł czuć się dobrze powinno spełniać ono trzy aspekty: musi być wygodne, praktyczne i powinno Ci się podobać. Przy wyborze krzesła biurowego zwróć także uwagę na jego wygląd.

Te nowe perełki pokochasz za oryginalny i modny design. Jednocześnie możesz być pewien, że są także wygodne i funkcjonalne.

Zorganizuj przestrzeń

W domowym biurze nie może rządzić chaos. Ważny jest minimalizm, ale głównie dostatek miejsca do przechowywania, które zadba o to, aby wszystko było ułożone i miało swoje miejsce. Bałagan to element, który przeszkadza się skoncentrować i obniża naszą wydajność.

Zainspiruj się nowościami marki Leitz i wyposaż się w segregatory, organizery i pozostałe akcesoria biurowe.