Przedświąteczna wyprzedaż -20% lub więcej na 10 000+ produktów | Zaoszczędź →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Nowoczesny pokój dla gości w pastelowych kolorach

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Rzuć okiem na wnętrze, które urządziła słowacka influencerka Veronika Kril. Zainspiruj się jej wskazówkami i rekomendacjami na piękne dodatki w skandynawskim stylu.

Dlaczego zdecydowałaś się na styl scandi?

Pokój dla gości urządziłam w domu moich rodziców, którzy uwielbiają proste meble, delikatne kolory i naturalne materiały. Ja natomiast jestem wierna północnej estetyce i pastelowym odcieniom. Usiedliśmy razem i zdecydowaliśmy, które meble i dodatki spełnią nasze oczekiwania.

Przed:

Po:

Jak dobrać dodatki w skandynawskim stylu?

Tu kluczową rolę odgrywają miękkie i jasne kolory. W końcu na Północy zimowe noce trwają wieki. Szczególnie popularne są odcienie, które można odnaleźć w przyrodzie, takie jak pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski czy pudrowy róż.

Pokochaj naturę i prostotę materiałów. Stawiaj na len, wełnianą kratę, dywan jutowy i mnóstwo poduszek z bawełnianymi poszewkami. Wybieraj proste wzory.

Daj starym meblom drugą szansę

Veronika dobrze poradziła sobie z wiekową szafą wnękową. Zamiast kupować nową sztukę, postanowiła ją odświeżyć. Pokryła błyszczącą szafkę bielą i przymocowała nowe drewniane uchwyty, które dobrze komponują się z resztą pokoju.

Przed:

Po:

Na czym, według Veroniki, nie warto oszczędzać?

Na jakości łóżka i materacy. Łóżko to nie tylko wyróżniający się element w sypialni – w końcu od dobrego snu zależą zdrowie i samopoczucie. Inwestycja w łóżko to inwestycja w nasze zdrowie.

Wiedziałam, że potrzebuję wysokiej jakości łóżka małżeńskiego o wymiarach 180x200 cm. Wymarzyłam sobie tapicerowany mebel w delikatnych odcieniach połączonych z drewnem.