Menu
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Dodatkowe miejsce do przechowywania

Załamujesz ręce nad chaotycznym wnętrzem? Irytują Cię przedmioty, które zamiast grzecznie czekać na moment, w którym będą potrzebne, walają się po co całym domu?

Nie daj się pokonać narastającemu bałaganowi i zduś go w zarodku! Postaw na wdzięczny mebel i schowaj do niego wszystkie drobiazgi „na później”. Przygotowaliśmy dla Ciebie wybór komód, witryn i szafek, niezbędnych w każdym domu.

Komody

W żadnym wnętrzu nie może zabraknąć praktycznego wyposażenia, czyli niezawodnej komody. Niska waga i małe rozmiary sprawią, że bez problemu umieścisz ją tam, gdzie jest właśnie potrzebna.

Biblioteczki i witryny

Są świetnym rozwiązaniem dla każdego wnętrza. W salonie i sypialni schowasz do nich ulubione książki, pamiątki z podróży i wazony. W kuchni mebel estetycznie pomieści wszystkie naczynia, a w gabinecie posłuży jako kryjówka dla ważnych papierów.

Konsole

Konsole były kiedyś domeną rustykalnych pomieszczeń, lecz obecnie dobrze odnajdują się również w nowoczesnych domach. Są praktyczne i estetyczne, ożywią każde wnętrze. Posłużą także jako poręczny blat na drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką.