Mid Season Sale | Zaoszczędź do 40% →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Metamorfoza niepraktycznej kuchni w modne pomieszczenie

Czy znasz to uczucie, kiedy zrobisz plany, ale na ukończenie nie ma już siły lub środków? W takim przypadku często stawiamy na prowizoryczne rozwiązania, które zostają z nami dłużej, niż zakładaliśmy.

Zainspiruj się metamorfozą prowizorycznie urządzonej kuchni, która zyskała nowe życie. Jeśli zastanawiasz się jak z wyczuciem połączyć stare meble, do których masz sentyment z modnym i nowoczesnym charakterem wnętrza rzuć okiem na metamorfozę mieszkania Pani Weroniki.

Niedokończony remont

Pani Weronika rozpoczęła remont, ale w jego trakcie straciła ukochanego męża i musiała mierzyć się z rzeczywistością sama. Przyjaciele pomogli jej dokończyć prace w tych pomieszczeniach, które były już „rozkopane”, a z przemianą kuchni i przedpokoju pomogli nasi designerzy.

Przy projektowaniu kuchni inspirowali się stołem i kredensem, które właścicielka chciała zachować. Aby stare meble wyróżniały się, dopasowano do nich nowoczesne szafki kuchenne w białym kolorze. Na wyrównanej podłodze położono kafle o patchworkowym designie, które wykorzystano także do stworzenia panelu nad blatem.

Nasza rada:

Jeżeli Ty także masz ochotę na odważne kafle, ale boisz się tak dużej zmiany, możesz ożywić kuchnię za pomocą naklejek. Możesz nakleić je na ścianę, płytki lub podłogę.

Kuchnia „przed“ i „po“:

Jako niespodzianka dla Elizy – córeczki właścicielki bezpośrednio w kuchni znalazła się kuchenka do zabawy schowana w szafce.