Menu
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Meble do przechowywania w stylu boho

Chcesz, aby Twój dom inspirował? Był pełen naturalnych materiałów i form, w których nie ma miejsca na konwenanse? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, zdecyduj się na styl boho.

Jak wybrać praktyczne komody, półki, regały? Rzuć okiem na nasze zestawienie oryginalnych mebli do przechowywania!

Typowe cechy

Meble boho charakteryzują się lekkością i swobodnym stylem. Dużą rolę grają tu również naturalne materiały i interesujące tekstury.

Drzwiczki komód i szafek są często zdobione oryginalną plecionką z bawełnianego sznurka, rattanu lub kolorową mozaiką. Szafki zwykle mają wysokie nóżki, dzięki czemu meble nie przytłaczają przestrzeni.

Materiały

Pierwsze skrzypce gra tu przede wszystkim unikalny rys drewna, razem ze wszystkimi nierównościami i „niedoskonałościami”, będące nieodłączną częścią naturalnych materiałów.

Z litym drewnem zestaw pozłacane, miedziane i inne metalowe elementy, które mogą pojawić się również jako detale na nóżkach lub jako oryginalne uchwyty szuflad.

Kolory

Jeśli nie chcesz eksperymentować, postaw na neutralne tony bieli, beżu i kremu, które będą świetną podstawą wnętrza.

Jeśli marzysz o wyrazistym, dominującym akcencie, daj szansę bardziej nasyconym odcieniom, takim jak musztardowy, terakotowy, oliwkowy, szmaragdowy...

Dodatki

Ważną częścią aranżacji w stylu boho są oryginalne dekoracje, akcesoria i rośliny. Nie zapomnij zrobić miejsca na półce lub komodzie, aby ustawić na nich wyrafinowane figurki, doniczki i ulubione grafiki.

Więcej inspiracji dotyczących miejsca do przechowywania znajdziesz w kategorii