Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok
Menu
20 złRejestracjaLogowanie20 złKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Retro w nowoczesnym wydaniu

Mid-century modern charakteryzują proste linie, łączenie neutralnych i intensywnych odcieni oraz bogactwo materiałów. Zawdzięczamy mu także korzystny wpływ na charakter pomieszczeń po niezbyt urodziwym okresie wojennym, mid-modern wniósł bowiem do nich radość i lekkość.

Jeśli chcesz zaaranżować przestrzeń w stylizacji mid-century, to polecamy zacząć od przejrzenia domowych strychów i piwnic, a następnie przejść się
na targ staroci. To tam znajdziesz meble czy bibeloty.

Przywołaj ducha starych, dobrych czasów... i nadaj mu nowoczesny wygląd!

Kiedy stare spotyka się z nowym

W mid-century prym wiodą meble, które pamiętają czasy połowy minionego stulecia. Fotel, na którym zasiadała babcia czy może komoda na wysokich nóżkach.

Jeśli na meblach odcisnął się ząb czasu, wystarczy o nie co nieco zadbać, odnowić, pokryć warstwą nowego lakieru. W połączeniu z nowoczesnymi detalami w przyjemnej kolorystyce, powstanie wnętrze malowane nostalgią, świeżością i solidnością.

Wózek na kółkach

może służyć jako domowy barek, mały regał na książki lub kwietnik.

Siła osobliwych detali

Dodatki dużo mówią o guście ich właścicieli. Kochasz muzykę? Gramofony powracają do łask! Urządzenie wyjęte z przeszłości będzie dominantą wnętrza w stylu mid-century.

Dywany z orientalną duszą, wytworne lampypoduszki z różnych materiałów okraszą spokojne przestrzenie.

Szukasz pomysłów na ciekawy salon?