-15% na dywany z kodem DYWANY15 | Już tylko do północy →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Inspiracje. Przestronny salon nie tylko dla młodych par

Już sam pomysł znalezienia nowego mieszkania spełniającego wszystkie nasze wymagania może nas ogromnie stresować. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, nie zamartwiaj się.

Przy odrobinie entuzjazmu i wyczucia estetycznego możesz stworzyć niezwykłą przestrzeń, w której będziesz czuć się świetnie nawet na kilku metrach kwadratowych. Zainspiruj się naszymi wskazówkami i przekonaj się, jak łatwo urządzić salon subtelnie połączony z jadalnią.

Tranquil Dawn – świeży, subtelny odcień

Zdaniem projektantów marki Dulux, klimat nowej dekady najlepiej oddaje kolor miętowo-szary, czyli odcień inspirowany porannym niebem Tranquil Dawn.

Barwa odpowiada na dystans międzyludzki spowodowany postępem technologicznym, a jej zadaniem jest ponowne wprowadzenie ludzkiego wymiaru i dotyku natury do naszych domów.

Zawsze znajdzie się miejsce na rośliny

Nawet w małych pomieszczeniach warto postawić kilka kwiatów lub ziół, które orzeźwią wnętrze. Wystarczy jedynie zastanowić się nad dobrym rozmieszczeniem.

Wiszące doniczki lub półki zajmą najmniej miejsca. W nieużywanym rogu pokoju świetnie będzie wyglądać wyższa donica na stojaku.

Więcej pomysłów na piękny salon znajdziesz...