Załóż konto i zdobądź 20 zł rabatu na pierwsze zakupy. Załóż konto i zdobądź 20 zł rabatu na pierwsze zakupy.
  • Codziennie nowe inspiracje
  • 20 zł rabatu na pierwsze zakupy
  • Zapisz swoje ulubione produkty
lub
Wejdź przez Facebook
Obserwujemy dla Ciebie ten produkt!

Obserwowanie produktu jest aktywne.: Już obserwujesz .

Jak tylko produkt będzie dostępny, napiszemy do Ciebie na . Tutaj możesz zmienić adres, na który wyślemy powiadomienie, lub anulować obserwowanie . Tutaj możesz zmienić adres, na który mamy wysłać powiadomienie.

Ok
Anulowano obserwowanie produktu

Obserwowanie produktu zostało anulowane. Jeśli zmienisz zdanie, możesz je z powrotem aktywować.

Ok

Ktoś Cię ubiegł :(

Z przykrością informujemy, że ktoś Cię wyprzedził i wybrany przez Ciebie produkt nie jest już dostępny. Aktywowaliśmy ponowne obserwowanie produktu, abyś mógł go w końcu kupić! Jeśli nie jesteś już zainteresowany produktem, anuluj obserwowanie tutaj.

Ok

Ta witryna używa plików cookie. Więcej o używanych przez nas plikach, ich zastosowaniu, modyfikacji i akceptacji można znaleźć tutaj

ok

Tydzień rabatów na Bonami | 19. - 25.10. 15% zniżki na wszystko z kodem 15NAWSZYSTKO.

Tydzień rabatów na Bonami | 19. - 25.10. 15% zniżki na wszystko z kodem 15NAWSZYSTKO.

Strona głównaStrona głównaInspiracje

Naturalne i zwariowane BOHO

Dziki, oryginalny i na co dzień! Styl boho może nie należy do najpopularniejszych podczas aranżacji wnętrz, ale jest zdecydowanie najbardziej nowoczesny i magiczny. Jeśli lubisz taki klimat, to przejrzyj kilka wariacji, wśród których dominować będą dodatki głównie z juty oraz drewna, najlepiej tego egzotycznego.

Jak powstało boho?

W latach 30. XX w grupa francuskich artystów oddzieliła się od klasy średniej. W ten sposób stworzyła podejście do życia, które opiera się na potrzebie bycia oryginalnym. W późniejszych czasach można zauważyć jego transformację w wielu różnych formach.

Boho świetnie odnajduje się pośród stylizacji pełnych naturalnych dodatków, jednak pasuje mu także połączenie okazałych dzieł sztuki, mocnych kolorów, dywanów z orientalnym motywem czy nawet antyków z bazarów czy starych strychów.

Elementy boho

Podstawową zasadą tego stylu jest... brak zasad. Dokładnie! Nie daj się stereotypowemu podejściu i twórz własną przestrzeń, pełną wzorów i różnych materiałów.

Ogromną rolę odgrywają tutaj tekstylia, m.in. dekoracyjne poduszki na sofie. Na półkach czy regałach nie może zabraknąć figurek dalekich podróży, a całość wzbogacą kwiaty oraz świeczki.

Poprzez zakończenie rejestracji zawrzesz tę umowę z Bonami.cz, a. s. dotyczącą ochrony danych osobowych.